Objevte kolekci Cappadocia 2021!  Prozkoumat

Přijďte si tento model prohlédnout a vyzkoušet!

Ve velikosti 36 a barvě jako na fotce
Zpět
037_dimetra_2
037_dimetra_2 037_dimetra_5 037_dimetra_3 037_dimetra_4 037_dimetra_1

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

037 Dimetra

Barva

*

Vaše míry Jak měřit?

*
*
*
*
* Velikost vybereme za vás. Pokud nebude odpovídát žádná velikost z tabulky, budeme vás informovat o potřebě ušít vlastní velikost s příplatkem 10 %. Více info.

Něco navíc

*

K těmto šatům můžete mít závoj zdarma

Výše vyberte "Bez doplňku" a v dalším kroku objednávky do poznámek uveďte číslo závoje, který chcete dostat. Akce platí při platbě celé částky předem.

*

běžná cena ve svatebních salonech 52 990 Kč 21 370 Kč za ušití jen pro vás

O modelu 037 Dimetra

Láká vás orientální styl a je vaše ideální představa o svatbě s nádechem exotiky? I pro vás máme ty pravé šaty –⁠ model 037 Dimetra! Nebojte se zazářit v tomto jedinečném kousku, ať každý ví, komu patří tento velký den! Bohatě zdobený živůtek se všitými košíčky tvořený z jemné květinové krajky pošité korálky je hluboce vykrojený ve stylu amerického výstřihu se zapínáním za krkem a s holými zády, čímž dokonale podtrhne vaši siluetu. Hluboký výstřih překrývá tělový tyl s našitými blyštivými korálky, který zjemňuje odhalený dojem. Dominantou celého modelu jsou ramena zdobená korálkovými šňůrkami, které šatům dodávají ten pravý exotický nádech a nejlépe vyniknou na opálené pleti. Ve zdobnosti nezůstává pozadu ani bohatá tylová sukně zakončená pevným lemem, jejíž svrchní vrstva je celá zdobená 3D květinovými lístky a výšivkou se třpytivou aplikací. Objem celé sukni dodává větší, sedmikruhová spodnička, která šaty nadzvedne, odlehčí a umožní volný pohyb nohou. Středně dlouhá vlečka efektně doplňuje celý honosný model, pro větší pohodlí doporučujeme přidat poutko na vlečku. Vybrat si můžete ze dvou barevných variant –⁠ romanticky pudrové jako na fotce a vznešené slonové kosti, krajkové aplikace na šatech budou v odstínu slonová kost v obou variantách.
Pouze modely k vyzkoušení