V Elody to děláme jinak

Taková normální cena půjčení hezkých šatů je kolem 15 000 až 18 000 korun. Za tuto částku si na 1 den půjčíte šaty, které už oblékly desítky nevěst, několikrát se zvětšovaly, zmenšovaly, zašívaly... Přijde vám to normální?

Nám tedy ne! A proto to děláme úplně jinak. Šijeme nevěstám jejich vlastní a perfektně padnoucí šaty.

Nové voňavé vs. půjčené opotřebené – ten rozdíl je prostě obrovský!

Dnes už jsme si 100% jistí, že je to ta nejlepší cesta. Ušili jsme více než 2 600 svatebních šatů, způsobili hektolitry slz štěstí, tisícům nevěst jsme splnili jejich dětský sen, cítit se ve svůj den jako princezna.

Také jsme udělali pár chyb. Vždy jsme se ale postarali o to, aby se všechny naše nevěsty ve svůj den cítily dokonale – na tom nám záleží ze všeho nejvíc.

elody tým filip hradil

800+ hodnocení a 5,0*

400+ recenzí a 5,0*

Náš tým

Filip Hradil elody
Filip Hradil
Zakladatel a ředitel

Filip dělá strategická rozhodnutí, řídí tým a stará se o marketing. Je vášnivý inovátor a je přímo posedlý tím, dělat váš zážitek v Elody ještě lepší.

Ivča z Elody
Ivča Šenkyříková
Vedoucí showroomu

Ivča se stará o chod showroomu a často ji tam také potkáte. Tvoří jádro naší kultury a pro svou práci žije.

Katka z Elody
Káťa Štifterová
Zákaznická péče & ElodyTV

Káťa se stará o nevěsty na emailu a telefonu, řídí objednávky, aby vše fungovalo jak na drátkách. Aby toho nebylo málo, vymýšlí a tvoří videa pro portál ElodyTV.

Mája Elody.cz
Mája Geldnerová
Socialní sítě & ElodyTV

Mája se stará o naše sociální sítě. Spolu s Katkou tvoří videa pro ElodyTV.

Jiřka krejčová Elody
Jiřka Kupková
Krejčová

Jiřka je naše kouzelnice. Má přes 25 let zkušeností s šitím a prošlo ji rukama tisíce šatů. Na finální zkoušce vám šaty doladí na míru.

Vendy z Elody
Vendy Sedláčková
Asistentka prodeje

Vendy potkáte na zkoušce šatů nebo prstýnků. Bude se o vás ochotně starat a čas strávený s ní si zaručeně užijete.

Lůca Elody
Lůca Houdová
Asistentka prodeje

Lůcu potkáte v showroomu na zkoušce šatů i prstenů. Splyne s vaším doprovodem a zkoušku s ní si určitě užijete.

Angie
Angie
Modelka

Angie s námi externě spolupracuje a protože ji vidíte na fotkách napříč našimi stránkami, musíme vám ji zde také představit. Je původem z Ukrajiny a reprezentuje Česko na Miss Supranational.

Každý jsme jiný, ale jedno máme společné. Svou práci extrémně milujeme a děláme ji opravdu dobře. Výsledkem jsou ty nejlepší služby, které můžete dostat! Pojďte se o tom přesvědčit do našeho showroom.

A kdo jsou naši návrháři?

návrhář elody

Lilia
návrhářka šatů

Lilia vstoupila do světa šatů už v dětství, kdy pomáhala svým rodičům v šicí dílně. Pár let uběhlo a když se měla vdávat, uvědomila si, jak těžké je najít "ty pravé" šaty a dala se na cestu návrhářky, aby mohla plnit sny dalším nevěstám.

návrhář elody
Elena
návrhářka šatů

Elena si plní svůj dětský sen a je návrhářka opravdu srdcem. Cestuje po celém světě, kde čerpá inspiraci a vybírá ty nejkrásnější látky pro vaše šaty. Zároveň do každého modelu dává kousek sebe.