-21% first minute ceny Objednejte se na zkoušku nyní a ušetřete 6 000 Kč. > Chci přijít na zkoušku <

-21 % first minute ceny! > Chci přijít na zkoušku <

Vaše spokojenost je naše poslání. A tady je pár důkazů!

Pomáháme nevěstám, aby se jejich vysněné pohádky mohly stát skutečností. Děkujeme Veronice, že nám dala možnost být součástí jejího silného příběhu.

"Splnil se mi díky vám sen, stát se princeznou."

Veronika Tykalová

0

spokojených nevěst obléklo šaty Elody

Tady je jen zlomek z nich...

Veronika Štarmanová

Libotenice, ČR

Model na fotce

V šatech jsem se cítila naprosto dokonale, seděly perfektně a já v nich vydržela celou dobu! Nejradši bych v nich i spala :-). Snad každý z hostů za mnou přišel a šaty chválil. Jsem ráda, že jsem si nechala šaty ušít a nepůjčovala si je… za ten celý den “dostaly co proto”, takže kdybych si je půjčila, nechala bych za čištění určitě nepěknou pokutku. Musím hlavně pochválit komunikaci s Vámi, i to byl důvod proč jsem si šaty u Vás koupila. Díky tedy za rady a trpělivost. Rozhodně všemi deseti doporučuji! PS.: ty Vaše nové kolekce? Ó můj bože, potřebuji alespoň další tři svatby! :)))

Magdalena Kupková

Služovice, ČR

Model na fotce

Ráda bych poděkovala celému týmu Elody za úžasné šaty nejen pro mě, ale i pro mou malou princeznu, která v náš den vypadala jako moje malé já. V šatech jsme se obě cítily naprosto úžasně, nejen já, i dcerka v nich vydržela až do úplného konce a náležitě jsme si to obě dvě se vším všudy užily, a rozhodně toho nelitujeme. Všem nevěstám, které váhají, vřele doporučuji Elody. Za cenu půjčovného budete mít šaty dle vlastních představ a co víc – zůstanou vám. Děkuji DĚKUJI. Děkujeme obě. M&J :)

Michaela Weiss

Moravské Knínice, ČR

Model na fotce

Šaty Elody bych doporučila všem budoucím nevěstám. Máte možnost vybrat z tolika překrásných modelů! Já si nechala šít šaty na míru a než dorazily, měla jsem trochu strach, že se mi nebudou líbit na mně, ale když jsem si je poprvé oblékla, věděla jsem, že jsou to "ty pravé". Kvalitní provedení, rychlá komunikace při objednávání a překvapivě i velmi rychlé doručení. Když se mě někdo zeptá, zda jsem již sehnala svatební šaty, začnu chválit a doporučovat Elody, protože jsem s šaty moc spokojená a taky moc vděčná, že jsem se rozhodla právě takto.

Karolína Gyurgyik

Studnice u Vyškova, ČR

Model na fotce

Šaty od Elody jsou prostě boží ♥️. Ten pocit, mít na sobě šaty které ještě nikdo neměl a cítit se v nich skvěle, protože vám sednou přímo na míru je prostě k nezaplacení. Ještě jednou moc děkuji za to že jsem se ve svůj velký den mohla díky Elody cítit tak výjimečně. A také děkuji za veškerou ochotu a péči při vybírání a upravování šatů. Opravdu, nevěsty co váháte, neváhejte!! Šaty Elody jsou prostě skvělá volba.

elody nevěsta 041 jill

"Nádherné šaty, které jsou jen moje a přede mnou je neobléklo dalších deset nevěst"

Lucie Mazánková

100% garance vrácení peněz pro vaše bezpečí

Aby pro vás nákup v Elody nenesl žádná rizika, můžete šaty do 7 dní od převzetí vrátit – a to z jakéhokoliv důvodu.

Facebook recenze = důkaz transparentnosti

Recenze na Facebooku nemohou firmy žádným způsobem mazat nebo upravovat – mohou je pouze všechny skrýt.

My máme recenze viditelné a proto si můžete být jistí tím, že jsme 100% féroví.

Chcete také šaty, které vašeho ženicha dojmou k slzám?

Objednejte se na zkoušku do našeho showroomu v Praze!