Objevte kolekci Cappadocia 2021!  Prozkoumat

Přijďte si tento model prohlédnout a vyzkoušet!

Ve velikosti 44-48 a barvě jako na fotce
Zpět
064-dakota-1
064-dakota-1 064-dakota-2 064-dakota-3 064-dakota-5

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

064 Dakota

Barva

*

Vaše míry Jak měřit?

*
*
*
*
* Velikost vybereme za vás. Pokud nebude odpovídát žádná velikost z tabulky, budeme vás informovat o potřebě ušít vlastní velikost s příplatkem 10 %. Více info.

Něco navíc

*

K těmto šatům můžete mít závoj zdarma

Výše vyberte "Bez doplňku" a v dalším kroku objednávky do poznámek uveďte číslo závoje, který chcete dostat. Akce platí při platbě celé částky předem.

*

běžná cena ve svatebních salonech 31 900 Kč 17 630 Kč za ušití jen pro vás

O modelu 064 Dakota

Buďte ve svůj velký den za princeznu, ať jsou aktuální svatební trendy jakékoliv, náš model 064 Dakota vám tento sen pomůže splnit! Neodolatelná odhalená ramena nepatří jen šatům zcela bez ramínek, můžete si je užít, i když paže chcete mít zakryté – přesně to splňují spadlé rukávy, které navíc brání sklouzávání šatů. Klasický pevný korzet se srdíčkovým vykrojením krásně tvaruje postavu a díky šněrování skvěle padne, i když se vám před svatbou ještě trochu změní postava. Jemná květinová krajka vyšívaná zdobí celý korzet, tylové rukávy a pozvolna přechází i do sukně, čímž opticky zužuje pas. Dlouhé rukávy jsou ušité z mírně pružného tylu, díky kterýmu dokonale přiléhají a v oblasti předloktí jsou navíc doplněné knoflíčky. Bohatá tylová sukně v objemu hodném princezny je doplněna větší, sedmikruhovou spodničkou, díky které skvěle drží tvar. Svrchní vrstva je navíc zakončena zpevněným lemem, který brání zatržení okrajů jemného tylu. Na romantické růžové barvě jako na fotce krásně vynikne krajka ve slonové kosti, stejná je použita i na šaty ve slonové kosti, kde je celkový dojem jemnější, nebo si můžete tyto šaty nechat ušít celé v zářivě bílé barvě. Tak jaká to bude?
Pouze modely k vyzkoušení