O návrháři

V roce 2014 se tehdy 19letý Filip rozhodl, že chce nevěstám nabídnout něco, co tu ještě nebylo. Na jedné straně existovaly předražené půjčovny a na druhé eshopy se šaty z Číny... 

Věděl, že musí být možnost, jak nabízet vlastní a kvalitní šaty za skvělou cenu. Po pár týdnech hledání našel ráj svatebních šatů – Ukrajinu. Tehdy ještě salony v Česku šaty z Ukrajiny neznaly... Nyní už je odebírá většina z nich.

Ukrajinské firmy nabízí výbornou kvalitu – materiály i zpracování se dá srovnávat se šaty za 50 000 až 100 000 Kč od evropských a amerických značek.

Díky obrovské konkurenci a nižší ceně práce můžete mít vlastní šaty za zlomek ceny. Poměr ceny kvality je naprosto neskutečný.

Se značkami ARIA a ELLY spolupracujeme už od roku 2015, kdy to byly menší rodinné firmy. Nyní patří mezi prestižní značky a jejich šaty nabízí salony po celých USA, Kanadě, Austrálii, Evropě nebo třeba v Dubaji.

Přehrát video

Poznejte naše návrhářky

návrhář elody
Lilia
návrhářka značky ARIA

Lilia vstoupila do světa šatů už v dětství, kdy pomáhala svým rodičům v šicí dílně. Pár let uběhlo a když se měla vdávat, uvědomila si, jak těžké je najít "ty pravé" šaty a dala se na cestu návrhářky, aby mohla plnit sny dalším nevěstám.

návrhářka elody
Elena
návrhářka značky ELLY

Elena si plní svůj dětský sen a je návrhářka opravdu srdcem. Cestuje po celém světě, kde čerpá inspiraci a vybírá ty nejkrásnější látky pro vaše šaty. Zároveň do každého modelu dává kousek sebe.

Jen v Elody

Elody má exkluzivní zastoupení značek ARIA a ELLY v České republice. Nikde jinde je nekoupíte. Pokud vám je bude tedy nabízet k ušití jiný salon, bude se jednat o napodobeniny z Číny.

Ověřit Elody na stránkách ARIA

Ověřit Elody na stránkách ELLY

Výjimkou je několik salonů, které mají ještě pár kousků skladem, ze starších kolekcí a mohou vám je půjčit nebo odprodat.

elody šaty

Ředitel firmy ARIA, návrhářka Lilia, Ivča a Filip z Elody

Jsme jeden tým

S našimi návrháři jsme skvělý tým a už spoustu let táhneme za jeden provaz.

Společně pro naše nevěsty děláme to nejlepší a vy se můžete spolehnout na skvělý výsledek