-21% first minute ceny Objednejte se na zkoušku nyní a ušetřete 6 000 Kč. > Chci přijít na zkoušku <

-21 % first minute ceny! > Chci přijít na zkoušku <

Elody

Měníme stereotyp půjčování svatebních šatů v České republice

Elody vzniklo v roce 2014 s jasnou vizí – nabídnout nevěstám vlastní a padnoucí šaty za cenu půjčovného.

Vždyť Česko je jednou z mála zemí, kde si nevěsty šaty ještě půjčují a nemají vlastní.

Až do roku jsme prodávali jen online – věřili byste tomu?  Fungovalo to ale překvapivě skvěle a za prvních 5 let jsme ušili šaty pro více než 1 000 spokojených nevěst úplně bez zkoušky.

Jenže nakupování šatů online není pro každého a tak jsme se rozhodli v roce 2020 otevřít showroom v Praze a změnit směr. Původní myšlenka ale zůstala.

Snubní i zásnubní prsteny nám vyrábí chorvatský výrobce Prahir, který má tradici 25 let a patří mezi naprostou špičku v kvalitě.

Jeden z luxusních obchodů našeho výrobce v Chorvatsku

V Česku máme vlastního zkušeného zlatníka pro jakékoliv úpravy, opravy a kontrolu kvality – díky tomu  vám můžeme slíbit, že všechno půjde jako po másle.

Tímto vším si můžete být 100% jistí. Na Facebooku máme jen skvělé recenze od našich novomanželů. Recenze na FB se nedají upravovat ani mazat, proto nejvíce dokazují to, že to, co slibujeme, opravdu děláme!

1

Pro dokonalý výsledek nemusíte vystrčit paty

V Elody dostanete všechny rady, obrázky a vysvětlení, abyste nemuseli vytáhnout paty z domu a přesto vše dopadlo na výbornou – a kdyby ne, vrátíme vám peníze.

Největší hodnota za vaše peníze

Špičková kvalita je samozřejmostí – tu navíc doprovází skvělá cena a extra výhody, které jsou k nezaplacení. To všechno dělá z nákupu v Elody ten nejvýhodnější.

2

Víte co kupujete a všemu rozumíte

Všechny důležité parametry najdete pod jednotlivými prsteny – navíc vám všechny upřímně a lidsky vysvětlíme. Díky tomu budete vědět, co se vyplatí a jak se rozhodnout.

3
4

Postaráme se o to hlavní okolo vašeho dne D

Nabízíme snubní prsteny, zásnubní prsteny a svatební šaty – a vy na tom ušetříte. K nákupu zásnubního prstenu nebo svatebních šatů dostanete slevu 1 000 Kč na snubní prsteny.

5

Balíček výhod, jaký jinde nedostanete

Doživotní záruka a doživotní úprava velikosti

Ke všem prstenům dostanete prodlouženou 3letou záruku, nebo si můžete přikoupit naší doživotní záruku s úpravou velikostí kdykoliv v životě

30denní garance vrácení peněz

Na všechny naše prsteny platí garance vrácení peněz – dokonce i na ty s vlastní rytinou. Do 30 dnů od doručení nám můžete prsteny vrátit a nepřijdete ani o korunu.

Všechna rizika jsou na nás – úprava velikosti zdarma

Když špatně změříte velikost, nebo nebude prsten sedět z jiného důvodu, zdarma vám ho upravíme, nebo dokonce urychleně vyrobíme nový.

Rytina do snubních prstenů zdarma bez limitů

Zdarma vám do snubních prstenů vyryjeme jakýkoliv text, jakýmkoliv písmem nebo třeba otisk prstu