Zatočte KOLEM ŠTĚSTÍ a ušetřete až 10 000 Kč na svatebních šatech!

Přijďte si tento model prohlédnout a vyzkoušet!

Ve velikosti 40-42 a barvě jako na fotce
Zpět
077_rita_05
077_rita_05 077_rita_02 077_rita_01 077_rita_06 077_rita_03

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

077 Rita

Barva

*

Vaše míry Jak měřit?

*
*
*
*
* Velikost vybereme za vás. Pokud nebude odpovídát žádná velikost z tabulky, budeme vás informovat o potřebě ušít vlastní velikost s příplatkem 10 %. Více info.

Něco navíc

*

K těmto šatům můžete mít závoj zdarma

Výše vyberte "Bez doplňku" a v dalším kroku objednávky do poznámek uveďte číslo závoje, který chcete dostat. Akce platí při platbě celé částky předem.

*

běžná cena ve svatebních salonech 47 470 Kč 23 880 Kč za ušití jen pro vás

O modelu 077 Rita

Jedinečné šaty pro jedinečnou nevěstu, neodolatelně romantické a zároveň svůdné, to je model 077 Rita v celé své kráse! Živůtek ve stylu tzv. "exposed corsetry" záměrně odhaluje vyztužující kostice a košíčky je netradičním zdobným prvkem, který se dostal do svatební módy teprve nedávno. Na originalitě šatů se podílejí také spadlá ramínka, která pomáhají udržet šaty na místě a přitom vám dopřejí stejný efekt odhalené šíje jako šaty bez ramínek. Celý živůtek je zdobený květinovou krajkou s našitými flitry, v oblasti ramínek a svrchního lemu je krajka doplněna i drobnými korálky. Šaty se vzadu zapínají na zip a navíc mají úchvatnou velkou mašli, kterou si můžete uvázat jak jen budete chtít. Živůtek od sukně odděluje úzký, pevně přišitý korálkový pásek. Celá sukně je tvořena ze stejné krajky jako na živůtku, objem jí dodává menší, dvoukruhová spodnička a je zakončena pevným lemem. Prodloužení v zadní části do středně dlouhé vlečky bude vypadat nádherně hlavně při obřadu a focení, pro pohodlí po celý den doporučujeme přidat poutko na vlečku, abyste své vysněné šaty nemusela převlékat. V pudrové barvě jako na fotce vyniká kontrast s krajkou, která je ve slonové kosti, u varianty slonová kost budou v této barvě celé šaty a kontrast menší – tak jaká bude vaše volba?
Pouze modely k vyzkoušení