Ušití o 30 % levnější než sezóně. Objednejte se na zkoušku už teď a ušetřete 10 000 Kč. > Chci přijít na zkoušku <

Zpět
086_marilyn_03
086_marilyn_03 086_marilyn_04 086_marilyn_01 086_marilyn_02 086_marilyn_05

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Model 086 Marilyn

Ihned k zakoupení od ---

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Ušití first minute od 29 986 Kčod 20 990 Kč za ušití jen pro vás

  • Ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Před svatbou vám šaty upravíme na míru (podmínky)
  • Výrazně levnější než v sezóně

Abychom rozložili naše kapacity, nabízíme nyní ušití šatů o 30 % levněji, než v sezóně. A kdy sezóna začne? Může to být v září, ale také v prosinci. Záleží na zájmu nevěst. Proto neváhejte dlouho a nechte si ušít své vlastní šaty už teď.

Ušití v sezóně od 29 986 Kčod 20 990 Kč za ušití jen pro vás

  • Ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Cena v sezóně je vyšší

Tato cena začne platit až budeme více vytížení. Může to být od září, nebo až od prosince. A právě proto je teď ta nejlepší chvíle nechat si ušít vlastní šaty. Před svatbou vám je zdarma upravíme, takže se není čeho bát.

O modelu 086 Marilyn

Šatů v oblíbeném slušivém střihu na široká ramínka není nikdy dost a každé jsou něčím jedinečné – tento něžný model 086 Marilyn s květinovým živůtkem a třpytivou sukní je tím pravým pro každou romantickou duši! Celý živůtek je zdobený velmi jemnou krajkou doplněnou výraznějšími 3D kvítky a vyšivanou korálky. Krajka jen zlehka přesahuje lemy a přechází do výstřihu, tylových vsadek na bocích a také do sukně, čímž celé šaty zjemňuje. Výstřih do tvaru V je středně hluboký, překrytý tělovou síťkou z jemného tylu a jeho zaoblené linie pomáhají vytvářet útlou siluetu. Šaty mají odhalená záda s jednoduchým zapínáním na zip, což pomáhá tvořit jeden z nejpohodlnějších typů šatů. Bohatá tylová sukně je poseta drobnými třpytkami, které jsou na denním světle jen velmi jemné, pod osvětlením na večerní oslavě se výrazně rozzáří – a párty může začít! Áčkový střih sukně pomáhá tvarovat zakončení pevným lemem, žádná spodnice pro objem jako na fotkách již není potřeba. Nádhernou a efektní dlouhou vlečku si užijete na obřad a focení, poté ji stačí připnout poutkem, které určitě doporučujeme přikoupit, a můžete tančit až do rána! Barva jako na fotce je romantická pudrová a krajku vidíte ve slonové kosti, u varianty slonová kost budou v této barvě celé šaty, tak jakou si vyberete?