Zpět
001_monica_2
001_monica_2 001_monica_3 001_monica_5 001_monica_1

Svatební šaty 001 Monica

Skladem v Praze od 19 997 Kč

Tyto šaty na vás čekají v našem showroomu v Praze! Přijďte si je vyzkoušet na V.I.P. zkoušku šatů jako z romantického filmu. Navíc pro vás teď máme připravenou mimořádnou nabídku! Prozkoumat nabídku
Velikost 36, barva bílá, cena 19 997 Kč

Svatební šaty 001 Monica

Jedinečné, dechberoucí svatební šaty, které zaručující ten správný "wow" efekt u všech svatebčanů –⁠ takové jsou naše svatební šaty 001 Monica!

Detailně propracovaná 3D krajka s motivem květů tvoří celý živůtek, je bohatě pošita korálky a perličkami a přechází až do sukně po celém obvodu v dlouhých květinových pásech. Srdíčkové vykrojení živůtku s pomocí všitých košíčků vytváří krásný dekolt a úzká nenápadná ramínka šaty spolehlivě podrží na místě po celý svatební den –⁠ žádné neustálé popotahování a rovnání určitě nehrozí!

Tylová sukně je zásluhou zdobení velmi bohatá a vytváří tak svatební šaty s bohatou sukní. Menší dvoukruhová spodnička dodává sukni objem a zároveň odlehčuje šaty a umožňuje volný pohyb. Úchvatná dlouhá vlečka doplňuje luxusní vzhled tohoto modelu, ale nebojte, nebudete se kvůli ní muset šatů vzdát před svatební zábavou –⁠ stačí přikoupit poutko na vlečku a můžete tančit bez omezení až do rána! Nemusíte se obávat ani zatržení sukně, tomu brání pevný tylový lem po celém obvodu svrchní vrstvy.

Na barvě jako na fotce (také ji můžeme označit jako pudrovou) krásně vynikne krajka ve slonové kosti, pro jemnější vzhled zvolte slonovou kost nebo bílou, kdy budou do dané barvy vždy sladěny všechny prvky šatů.
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat