Zpět
002_maria_2
002_maria_2 002_maria_3 002_maria_4 002_maria_5 002_maria_1

Svatební šaty 002 Maria

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 002 Maria

Nebojte se vystoupit z davu a buďte ve svůj den jedinečná v našich luxusních šatech 002 Maria!

Tento nevšední model je celý ušitý ze třpytivé látky s pudrovým podkladem pošité flitry a korálky v krásných ornamentech, které se na denním světle jemně lesknou a při umělém osvětlení vynikají stříbrné linie třpytek a celé šaty se rozzáří –⁠ oslnění všech svatebčanů je zaručeno! Hlubší výstřih do V a vykrojená záda zajišťují pohodlí a odlehčují celé šaty, které zásluhou bohatého zdobení patří k těžším modelům, ale jakmile je obléknete, překvapí vás, jak jsou pohodlné. Všité košíčky poskytují potřebnou oporu a tělový tyl ve výstřihu zmírňuje pocit odhalenosti a zároveň drží výstřih na svém místě za všech okolností.

Živůtek a sukni odděluje úzký odepínatelný pásek, který je celý ušitý z blýskavých korálků, doplňuje zdobnost celého modelu a navíc definuje siluetu pasu. Tvar celé sukně včetně středně dlouhé vlečky pomáhá držet pevný tylový lem, samozřejmostí je podšívková vrstva z jemné látky příjemná na pokožce, aby byl pohyb v šatech maximálně komfortní.