Zpět
s_004
s_004 s_004-2 s_004-3

Svatební šaty 004 Miriam

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 004 Miriam

Princeznovský styl, jednoduchost a elegance – i tyto zdánlivě protichůdné prvky lze najít na jedněch šatech, našem modelu 004 Miriam!

Živůtek s romantickými spadlými rukávy je tvořen dvěma druhy krajky: svrchní představují výrazné květy s perličkami vyšívanými středy, pod touto aplikací najdete jemnou květinovou krajku v klasickém vzoru. Svrchní část živůtku a rukávy jsou tvořené tělovým tylem, který šaty pevně drží na svém místě a vy si můžete užívat krásně odhalených ramen bez obav ze sklouzávání šatů. Zapínání na zádech je kombinací několika drobných knoflíčků a skrytého zipu. Hladký úzký pásek pomáhá definovat siluetu pasu, vzadu je na šatech připnutý pomocí patentek, můžete si ho tak kdykoliv sundat.

Jednoduchá elegantní hladká sukně z polomatného svatebního saténu drží svůj áčkový tvar díky menší, dvoukruhové spodničce. Ten pravý princeznovský efekt dodává šatům vlečka, která se díky kratší délce nebude příliš plést pod nohy, na první novomnželský tanec ale určitě oceníte poutko, které si k šatům můžete přidat.

Barva jako na fotce a slonová kost jsou velmi podobné: tělové podšití živůtku včetně košíčků se mění na barvu slonová kost u této barevné varianty a celé šaty jsou tak světlejší. Ještě zářivější budou v klasické bílé barvě, u všech 3 variant bude tyl tvořící rukávy vždy tělový.