Zpět
s_004
s_004 s_004-2 s_004-3

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 004 Miriam

Tento model nemáme skladem

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Ušití nových šatů na míru
od 24 660 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Šaty vám upravíme na míru na finální zkoušce v Praze

Svatební šaty 004 Miriam

Princeznovský styl, jednoduchost a elegance – i tyto zdánlivě protichůdné prvky lze najít na jedněch šatech, našem modelu 004 Miriam!

Živůtek s romantickými spadlými rukávy je tvořen dvěma druhy krajky: svrchní představují výrazné květy s perličkami vyšívanými středy, pod touto aplikací najdete jemnou květinovou krajku v klasickém vzoru. Svrchní část živůtku a rukávy jsou tvořené tělovým tylem, který šaty pevně drží na svém místě a vy si můžete užívat krásně odhalených ramen bez obav ze sklouzávání šatů. Zapínání na zádech je kombinací několika drobných knoflíčků a skrytého zipu. Hladký úzký pásek pomáhá definovat siluetu pasu, vzadu je na šatech připnutý pomocí patentek, můžete si ho tak kdykoliv sundat.

Jednoduchá elegantní hladká sukně z polomatného svatebního saténu drží svůj áčkový tvar díky menší, dvoukruhové spodničce. Ten pravý princeznovský efekt dodává šatům vlečka, která se díky kratší délce nebude příliš plést pod nohy, na první novomnželský tanec ale určitě oceníte poutko, které si k šatům můžete přidat.

Barva jako na fotce a slonová kost jsou velmi podobné: tělové podšití živůtku včetně košíčků se mění na barvu slonová kost u této barevné varianty a celé šaty jsou tak světlejší. Ještě zářivější budou v klasické bílé barvě, u všech 3 variant bude tyl tvořící rukávy vždy tělový.