Zpět
006_kim_2
006_kim_2 006_kim_3 006_kim_4 006_kim_1_

Svatební šaty 006 Kim

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 006 Kim

Řekla jste krajce a bílé barvě své ano, ale místo klasických modelů byste raději oblékla modernější šaty, které mají šmrnc? Pak je model 006 Kim inspirovaný módou celebrit ten pravý pro vás!

Výrazná krajka bohatě pošitá korálky tvoří celý živůtek a rukávy šatů, díky podšívce z tělového tylu bude krajka vypadat jako kdyby byla posazena přímo na kůži. Nemusíte se obávat, že by byla tato tzv. síťka příliš viditelná, jemný tělový odstín a velká očka lehce splynou se světlejšími až normálními odstíny pleti, pro tmavší typy doporučujeme změnit za tmavší odstín –⁠ stačí nám napsat a vše vyřešíme! Lodičkový výstřih poskytuje dostatečné pohodlí a je vhodný i pro širší ramena, pokud na ně nechcete poutat pozornost, takový střih je krásně opticky zúží.

Netradiční plisovaná sukně zakončena zpevňujícím lemem spolehlivě drží svůj tvar a není náchylná na pomačkání, délka sukně je vpředu i vzadu stejná, bez vlečky. Zapínání šatů na knoflíčky přes celá záda vypadá velmi efektně a zároveň je dostatečně jemné, aby ladilo s celkovým stylem šatů.

U těchto šatů si můžete vybrat mezi tradiční sněhově bílou a modernějším odstínem slonové kosti podle toho, jaký chcete vytvořit celkový dojem z vašich šatů.