Zpět
006_kim_2
006_kim_2 006_kim_3 006_kim_4 006_kim_1_

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 006 Kim

Skladem v Praze od 9 900 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus za nižší cenu a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 38, barva bílá, cena 9 900 Kč

Ušití nových šatů za původní cenu
31 380 Kčod 9 900 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty 006 Kim

Řekla jste krajce a bílé barvě své ano, ale místo klasických modelů byste raději oblékla modernější šaty, které mají šmrnc? Pak je model 006 Kim inspirovaný módou celebrit ten pravý pro vás!

Výrazná krajka bohatě pošitá korálky tvoří celý živůtek a rukávy šatů, díky podšívce z tělového tylu bude krajka vypadat jako kdyby byla posazena přímo na kůži. Nemusíte se obávat, že by byla tato tzv. síťka příliš viditelná, jemný tělový odstín a velká očka lehce splynou se světlejšími až normálními odstíny pleti, pro tmavší typy doporučujeme změnit za tmavší odstín –⁠ stačí nám napsat a vše vyřešíme! Lodičkový výstřih poskytuje dostatečné pohodlí a je vhodný i pro širší ramena, pokud na ně nechcete poutat pozornost, takový střih je krásně opticky zúží.

Netradiční plisovaná sukně zakončena zpevňujícím lemem spolehlivě drží svůj tvar a není náchylná na pomačkání, délka sukně je vpředu i vzadu stejná, bez vlečky. Zapínání šatů na knoflíčky přes celá záda vypadá velmi efektně a zároveň je dostatečně jemné, aby ladilo s celkovým stylem šatů.

U těchto šatů si můžete vybrat mezi tradiční sněhově bílou a modernějším odstínem slonové kosti podle toho, jaký chcete vytvořit celkový dojem z vašich šatů.
Pouze modely k vyzkoušení