Zpět
007_nika_2_
007_nika_2_ 007_nika_3 007_nika_1 007_nika_4

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 007 Nika

Skladem v Praze od 19 900 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus za nižší cenu a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 38, barva bílá, cena 19 900 Kč

Ušití nových šatů na míru
od 19 900 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Šaty vám upravíme na míru na finální zkoušce v Praze

Svatební šaty 007 Nika

Bohatě zdobené šaty s krajkou i třpytivými korálky, v klasickém princeznovském střihu a zároveň s moderními prvky – naše kouzelné 007 Nika udělají radost těm nevěstám, které nehledají zrovna jednoduché šaty!

Celý živůtek je bohatě vyšívaný výraznou krajkou a drobnými korálky, což dodává šatům opravdu luxusní vzhled. Krajka pozvolně přechází do ramen šatů z jemného tělového tylu, který celý živůtek drží pevně na místě a na těle je velmi příjemný. Hluboký, postupně se zužující výstřih společně se všitými košíčky pomáhají tvarovat dokonalý dekolt. U těchto šatů najdete všechny způsoby zapínání najednou – zip na sukni, šněrování živůtku a přes něj se ještě zapíná tylová část na drobné knoflíčky. Stačí, aby si oblékání do šatů vaše pomocnice jednou vyzkoušela, a ve svatební den to hravě zvládnete!

V objemné krajkové sukni se třpytkami se vám bude pohybovat snadno díky menší, dvoukruhové spodničce, která zajistí volnost nohou při každém kroku. K takto bohatým šatům jednoznačně patří i dlouhá vlečka, ke které (hlavně pro tanec až do rána) určitě doporučujeme poutko.

Na výběr máte ze 3 barevných variant: jako na fotce (pudrová), slonová kost a klasická bílá, krajka je pro první dvě varianty vždy ve slonové kosti a pouze u zcela bílých šatů se mění na bílou.
Pouze modely k vyzkoušení