Zpět
007_nika_2_
007_nika_2_ 007_nika_3 007_nika_1 007_nika_4

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 007 Nika

Skladem v Praze od 19 900 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus za nižší cenu a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 38, barva bílá, cena 19 900 Kč

Ušití nových šatů za původní cenu
34 127 Kčod 19 900 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty 007 Nika

Bohatě zdobené šaty s krajkou i třpytivými korálky, v klasickém princeznovském střihu a zároveň s moderními prvky – naše kouzelné 007 Nika udělají radost těm nevěstám, které nehledají zrovna jednoduché šaty!

Celý živůtek je bohatě vyšívaný výraznou krajkou a drobnými korálky, což dodává šatům opravdu luxusní vzhled. Krajka pozvolně přechází do ramen šatů z jemného tělového tylu, který celý živůtek drží pevně na místě a na těle je velmi příjemný. Hluboký, postupně se zužující výstřih společně se všitými košíčky pomáhají tvarovat dokonalý dekolt. U těchto šatů najdete všechny způsoby zapínání najednou – zip na sukni, šněrování živůtku a přes něj se ještě zapíná tylová část na drobné knoflíčky. Stačí, aby si oblékání do šatů vaše pomocnice jednou vyzkoušela, a ve svatební den to hravě zvládnete!

V objemné krajkové sukni se třpytkami se vám bude pohybovat snadno díky menší, dvoukruhové spodničce, která zajistí volnost nohou při každém kroku. K takto bohatým šatům jednoznačně patří i dlouhá vlečka, ke které (hlavně pro tanec až do rána) určitě doporučujeme poutko.

Na výběr máte ze 3 barevných variant: jako na fotce (pudrová), slonová kost a klasická bílá, krajka je pro první dvě varianty vždy ve slonové kosti a pouze u zcela bílých šatů se mění na bílou.
Pouze modely k vyzkoušení