Zpět
007_nika_2_
007_nika_2_ 007_nika_3 007_nika_1 007_nika_4

Svatební šaty 007 Nika

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 007 Nika

Bohatě zdobené šaty s krajkou i třpytivými korálky, v klasickém princeznovském střihu a zároveň s moderními prvky – naše kouzelné 007 Nika udělají radost těm nevěstám, které nehledají zrovna jednoduché šaty!

Celý živůtek je bohatě vyšívaný výraznou krajkou a drobnými korálky, což dodává šatům opravdu luxusní vzhled. Krajka pozvolně přechází do ramen šatů z jemného tělového tylu, který celý živůtek drží pevně na místě a na těle je velmi příjemný. Hluboký, postupně se zužující výstřih společně se všitými košíčky pomáhají tvarovat dokonalý dekolt. U těchto šatů najdete všechny způsoby zapínání najednou – zip na sukni, šněrování živůtku a přes něj se ještě zapíná tylová část na drobné knoflíčky. Stačí, aby si oblékání do šatů vaše pomocnice jednou vyzkoušela, a ve svatební den to hravě zvládnete!

V objemné krajkové sukni se třpytkami se vám bude pohybovat snadno díky menší, dvoukruhové spodničce, která zajistí volnost nohou při každém kroku. K takto bohatým šatům jednoznačně patří i dlouhá vlečka, ke které (hlavně pro tanec až do rána) určitě doporučujeme poutko.

Na výběr máte ze 3 barevných variant: jako na fotce (pudrová), slonová kost a klasická bílá, krajka je pro první dvě varianty vždy ve slonové kosti a pouze u zcela bílých šatů se mění na bílou.