Zpět
s_007
s_007 s_007-3 s_007-2

Svatební šaty 007 Thea

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 007 Thea

Že jsou jednoduché šaty málo svatební? Zapomeňte na předsudky a oblékněte ve svůj velký den tento minimalistický model 007 Thea!

Na celých šatech zaručeně nenajdete jedinou třpytku, korálek ani krajkovou květinu. Pevný živůtek ušitý z žoržetu na první pohled zaujme velkým výstřihem na dekoltu a ozdobným širokým pásem. Střih na širší ramínka je maximálně pohodlný a nijak neomezuje v pohybu, tyto šaty zaručeně nebudete chtít převléknout. Do hlubokého výstřihu se nenosí žádná podprsenka, ale nemějte obavy, tento model má všité košíčky, které dekolt spolehlivě podrží na svém místě. Šaty se zapínají vzadu na skrytý zip, který je velmi nenápadný a nijak nenarušuje hladkost a čistotu celého modelu.

Klasický svatební look šatům dodává nadýchaná tylová sukně, která drží svůj tvar a objem zásluhou menší, dvoukruhové spodničky. Vzadu sukně přechází do středně dlouhé vlečky, ke které pro větší pohodlní doporučujeme přidat i poutko na vlečku, se kterým v šatech zaručeně vydržíte tančit až do rána.

Tyto šaty si můžete nechat ušít ve dvou oblíbených barvách – zvolíte klasickou sněhovou bílou, nebo moderní, teplejší odstín bílé známý jako slonová kost?