Zpět
s_007
s_007 s_007-3 s_007-2

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 007 Thea

Tento model nemáme skladem

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Ušití nových šatů za původní cenu
26 443 Kčod 20 890 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty 007 Thea

Že jsou jednoduché šaty málo svatební? Zapomeňte na předsudky a oblékněte ve svůj velký den tento minimalistický model 007 Thea!

Na celých šatech zaručeně nenajdete jedinou třpytku, korálek ani krajkovou květinu. Pevný živůtek ušitý z žoržetu na první pohled zaujme velkým výstřihem na dekoltu a ozdobným širokým pásem. Střih na širší ramínka je maximálně pohodlný a nijak neomezuje v pohybu, tyto šaty zaručeně nebudete chtít převléknout. Do hlubokého výstřihu se nenosí žádná podprsenka, ale nemějte obavy, tento model má všité košíčky, které dekolt spolehlivě podrží na svém místě. Šaty se zapínají vzadu na skrytý zip, který je velmi nenápadný a nijak nenarušuje hladkost a čistotu celého modelu.

Klasický svatební look šatům dodává nadýchaná tylová sukně, která drží svůj tvar a objem zásluhou menší, dvoukruhové spodničky. Vzadu sukně přechází do středně dlouhé vlečky, ke které pro větší pohodlní doporučujeme přidat i poutko na vlečku, se kterým v šatech zaručeně vydržíte tančit až do rána.

Tyto šaty si můžete nechat ušít ve dvou oblíbených barvách – zvolíte klasickou sněhovou bílou, nebo moderní, teplejší odstín bílé známý jako slonová kost?