Zpět
008_leina_2
008_leina_2 008_leina_3 008_leina_1 008_leina_4

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 008 Leina

Tento model nemáme skladem

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Ušití nových šatů za původní cenu
34 671 Kčod 27 390 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty 008 Leina

Šaty 008 Leina představují svým bohatým zdobením a jemnými vzory tu nejlepší možnou kombinaci luxusních a romantických šatů!

Přírodní motivy lístků a květin v krajce se vinou přes celý živůtek a rukávy s lehkým přechodem až do sukně, čímž vám zajistí dokonalou siluetu útlého pasu. Korálková a perličková aplikace na krajce společně s přesahem přes okrajové lemy vytváří působivý plastický efekt. Hluboký výstřih do V je překryt téměř neviditelným tělovým tylem, který společně se všitými košíčky zabraňuje odstávání šatů v oblasti dekoltu. Bohatě zdobenému živůtku odlehčují hluboce vykrojená holá záda, zapínání na skrytý zip je nenápadné a nenarušuje vzor krajky.

Ve zdobnosti nezůstává pozadu ani sukně, pod první vrstvou jemného tylu prosvítá třpytivá flitrovaná látka dodávající celým šatům ten pravý punc luxusu a výjimečnosti –⁠ v tomto modelu budete zkrátka nepřehlédnutelná! Volný pohyb a odlehčení šatů vám zajistí menší, dvoukruhová spodnička, která celou sukni tvaruje do áčkového střihu a dodává jí objem. Efektní středně dlouhá vlečka doplňuje honosný vzhled celého modelu, u této délky určitě oceníte možnost přidání poutka na vlečku.

Ten pravý romantický vzhled mají šaty v pudrové barvě jako na fotce, ve slonové kosti se zjemní kontrast krajky vůči stejně barevnému podkladu.