Zpět
009_beatrice_3
009_beatrice_3 009_beatrice_2 009_beatrice_4 009_beatrice_5 009_beatrice_1

Svatební šaty 009 Beatrice

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 009 Beatrice

Romantické, něžné, decentní a zároveň moderní –⁠ tak by se daly popsat naše šaty 009 Beatrice!

Nádherná výrazná krajka v nepravidelném vzoru květin a lístků pokrývá celý živůtek a přechází až v sukni. Podšívka z jemného tělového tylu vytváří z krajky krásný plastický efekt a na krátkém rukávu dojem spadlých ramínek, nechybí ani nenápadné všité košíčky zajišťující tvarování dekoltu. Krajková aplikace je celá bohatě pošitá korálky a perličkami, které celé šaty pozvedají do honosného vzhledu –⁠ tento model se hodí na všechny typy svateb od přírodních díky vzoru krajky až po luxusní interiéry zásluhou zdobnosti šatů a širší sukně. Té dodává potřebný objem menší, dvoukruhová spodnička zajišťující pohodlný pohyb bez zamotávání sukně pod nohy. I přes dlouhou vlečku je sukně stále lehká a pohodlná, pro ještě větší pohodlí doporučujeme k tomuto modelu poutko na vlečku. Nevěsty plánující svatbu venku navíc ocení praktické zakončení sukně pevným lemem, který brání zatržení jemného tylu.

Na výběr máte ze 3 barevných variant –⁠ jako na fotce je kombinace pudrové sukně s krajkou ve slonové kosti, u varianty slonová kost se změní pouze barva sukně a v bílé barvě bude zářivě bílá krajka i sukně, tělový podklad zůstává u všech možností.
Objednat