Zpět
010_rose_2
010_rose_2 010_rose_4 010_rose_3 010_rose_1

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 010 Rose

Tento model nemáme skladem

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Ušití nových šatů na míru
od 26 390 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Šaty vám upravíme na míru na finální zkoušce v Praze

Svatební šaty 010 Rose

Něžný a zároveň elegantní model 010 Rose v netradičním střihu jistě potěší všechny romantické duše hledající výjimečné šaty!

Živůtek není klasickým korzetem, přesto je pevně vyztužený a spolehlivě podrží a krásně vytvaruje i větší poprsí s dopomocí nenápadných všitých košíčků přesně ve vaší velikosti. Jemná krajková aplikace v hladkých liniích doplněná drobnými korálky a flitry nádherně zdobí celý živůtek a zároveň lemy rukávů. Zadní část živůtku je středně vykrojena se zapínáním na skrytý zip, který umožňuje vyniknout efektnímu vzoru zdobení i na zádech. Pokud hledáte šaty s dlouhým rukávem, ale máte strach z omezeného pohybu, je široký střih rukávu tou pravou volbou –⁠ bez problémů zvednete ruce až nad hlavu a můžete si tak v šatech neomezeně užívat i divoké taneční kreace.

Objem a áčkový tvar sukně je zajištěn menší, dvoukruhovou spodničkou, kterou oceníte i z praktického hlediska při volném pohybu nohou. Středně dlouhou vlečku doporučujeme doplnit poutkem a pak už vám nic nebude bránit zůstat v šatech celý den –⁠ nemusíte se bát ani zničení jemné tylové sukně, zatržení brání pevný lem.

Jemnost a romantický nádech šatů vytváří barva jako na fotce, tedy pudrová sukně a krajka ve slonové kosti, více elegantního vzhledu lze dosáhnout volbou varianty slonová kost.