Zpět
010_rose_2
010_rose_2 010_rose_4 010_rose_3 010_rose_1

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 010 Rose

Skladem v Praze od 21 390 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus za nižší cenu a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 46, barva jako na fotce, cena 21 390 Kč

Ušití nových šatů za původní cenu
30 873 Kčod 21 390 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty 010 Rose

Něžný a zároveň elegantní model 010 Rose v netradičním střihu jistě potěší všechny romantické duše hledající výjimečné šaty!

Živůtek není klasickým korzetem, přesto je pevně vyztužený a spolehlivě podrží a krásně vytvaruje i větší poprsí s dopomocí nenápadných všitých košíčků přesně ve vaší velikosti. Jemná krajková aplikace v hladkých liniích doplněná drobnými korálky a flitry nádherně zdobí celý živůtek a zároveň lemy rukávů. Zadní část živůtku je středně vykrojena se zapínáním na skrytý zip, který umožňuje vyniknout efektnímu vzoru zdobení i na zádech. Pokud hledáte šaty s dlouhým rukávem, ale máte strach z omezeného pohybu, je široký střih rukávu tou pravou volbou –⁠ bez problémů zvednete ruce až nad hlavu a můžete si tak v šatech neomezeně užívat i divoké taneční kreace.

Objem a áčkový tvar sukně je zajištěn menší, dvoukruhovou spodničkou, kterou oceníte i z praktického hlediska při volném pohybu nohou. Středně dlouhou vlečku doporučujeme doplnit poutkem a pak už vám nic nebude bránit zůstat v šatech celý den –⁠ nemusíte se bát ani zničení jemné tylové sukně, zatržení brání pevný lem.

Jemnost a romantický nádech šatů vytváří barva jako na fotce, tedy pudrová sukně a krajka ve slonové kosti, více elegantního vzhledu lze dosáhnout volbou varianty slonová kost.
Pouze modely k vyzkoušení