Zpět
s_014
s_014 s_014-2 s_014-3

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 014 Ofelia

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 014 Ofelia

Jednoduché a přesto nepřehlédnutelné boho šaty 014 Ofelia jsou dokonalou volbou pro každou přírodně laděnou svatbu!

Dominantou tohoto modelu jsou výrazná krajková ramínka, která jsou záslouhou širokého střihu a podšití jemným tylem velmi pohodlná. Celý živůtek je zdobený efektní kombinací krajek v pravidelném geometrickém a přírodním květinovém vzoru. Hluboký výstřih se postupně zužuje a je překrytý vsadkou z tělového tylu, na dekoltu navíc najdete všité košíčky, které perfektně poslouží místo podprsenky. Šaty mají hluboce vykrojená záda s rovným zastřižením a zapínají se jednoduše na skrytý zip.

Zdobený živůtek doplňuje jednoduchá a lehoučká šifonová sukně, která volně splývá a díky své jemnosti je při pohybu maximálně pohodlná. Vzadu je sukně zakončena do krátké vlečky, ke které si můžete přidat poutko, aby vám při tanci vlečku nikdo nepřišlápl.

Na výběr máte hned ze 3 barevných variant: barva jako na fotce a slonová kost jsou prakticky stejné, rozdíl je pouze v podšití živůtku, které je u barvy jako na fotce v tělovém odstínu. Při zvolení bílé barvy budou zářivě bílé všechny prvky šatů kromě vsadky ve výstřihu, která zůstává tělová.