Zpět
s_015
s_015 s_015-2 s_015-3

Svatební šaty 015 Joy

V únoru ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 015 Joy

Princeznovské šaty v odlehčeném střihu a s nepřehlédnutelnými ozdobami na ramenou – to je náš model 015 Joy!

Lehce vyztužený živůtek se všitými košíčky drží perfektně na svém místě zásluhou vsadky z tělového tylu, která překrývá dekolt, ramena a část zad. Do tylu je vetkaná nádherná korálková výšivka se 3D květy, která dodává šatům jedinečnost. Součástí šatů jsou také nenápadné dlouhé rukávy, které mají funkci jako "make-up" na paže a i přes svou lehkost dobře kryjí nedokonalosti. Živůtek je vyšívaný jemným krajkovým vzorem doplněným korálky a flitry a vzadu se zapíná na kombinaci skrytého zipu a hladkých knoflíčků.

Výrazný živůtek doplňuje jednoduchá tylová sukně v áčkovém střihu, která volně splývá. Svrchní vrstva tylu je po obvodu zakončena pevným lemem, který ji chrání před zatržením. Vzadu sukně přechází do středně dlouhé vlečky, ke které určitě doporučujeme přidat poutko, aby se vám ani hostům při tanci nemotala pod nohy.

Tyto šaty šijeme pouze v barvě slonová kost. Pokud vám na fotkách připadají čistě bílé, nebojte, neklame vás zrak – tyto dvě barvy jsou bez porovnání vedle sebe téměř k nerozeznání!