Zpět
s_018
s_018 s_018-2 s_018-3

Svatební šaty 018 Kate

Skladem v Praze od 9 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 46, barva bílá, cena 9 997 Kč

Svatební šaty 018 Kate

Klasické princeznovské šaty, které jsou zároveň lehké jako pírko? Bohatý vzhled a maximální pohodlí v sobě kombinuje tento okouzlijící model 018 Kate!

Klasický korzet se srdíčkovým výstřihem je pevně vyztužený a vzadu se zavazuje na šněrování, které pomáhá tvarovat postavu a zvládne se skvěle přizpůsobit menším výkyvům hmotnosti před svatbou. Spadlé rukávy z mírně pružného tylu jsou ideální pro silnější paže a nechávají vyniknout linii ramen. Celý živůtek i rukávy jsou zdobené květinovou krajkou vyšívanou blýskavými flitry. Krajka lehce přechází až do sukně a pomáhá tak opticky zúžit pas.

Objemná a přesto lehoučká tylová sukně drží svůj tvar díky menší, dvoukruhové spodničce. Svrchní vrstvu sukně po celém obvodu zakončuje zpevněný lem, který zabraňuje zatržení tylu a zároveň pomáhá sukni tvarovat. Vzadu sukně přechází do středně dlouhé vlečky, ke které si pro větší pohodlí můžete přidat poutko.

Vybrat si můžete ze dvou barevných variant – bude to klasická bílá, nebo moderní slonová kost? Tylový podklad rukávů zůstává pro obě možnosti v tělové barvě.
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat