Zpět
s_022
s_022 s_022-2 s_022-3

Svatební šaty 022 Dafne

V dubnu ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 022 Dafne

Pro svatební šaty nenajdete typičtější materiály, než tyl a krajku. A když se tyto dva spojí v jednoduchém a lehoučkém střihu, vznikne něžný model 022 Dafne!

Živůtek na široká ramínka je celý zdobený jemnou krajkou tvořenou nepravidelně většími a menšími květy. Vykrojení ve tvaru V najdete v oblasti dekoltu, na bocích i na zádech – díky tomu jsou šaty maximálně odlehčené a přímo ideální na léto. Na dekoltu a v bocích jsou navíc našité vsadky z tělového tylu, do kterých krajkové zdobení lehce přechází. Šaty mají všité košíčky a zapínají se vzadu na skrytý zip.

Nadýchaná tylová sukně je jemně zdobená přesahem krajky ze živůtku a dále pokračuje už jen jako úplně jednoduchá bez zdobení. Objem sukně zajištuje menší, dvoukruhová spodnička, díky které se vám žádná z vrstev tylu nezamotá pod nohy. V zadní části se sukně postupně prodlužuje do středně dlouhé vlečky, ke které s pro větší pohodlí můžete přidat poutko.

Barvu šatů si můžete vybrat podle vašeho vkusu a stylu svatby – dáte přednost klasické sněhově bílé, nebo oblečete přírodní odstín slonové kosti?