Zpět
026_orfeya_1
026_orfeya_1 026_orfeya_3 026_orfeya_2 026_orfeya_4

Svatební šaty 026 Orfeya

V dubnu ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 46, barva jako na fotce, cena 24 997 Kč

Přijďte na zkoušku se slevou 50 % a využijte naší mimořádnou nabídku!

Chci přjít na zkoušku

Předsezonní cena ušití na míru
od 24 997 Kč za ušití jen pro vás

  • Při objednání šatů na zkoušce dostanete extra slevu 3 000 Kč. Cena bude tedy ještě o 3 000 Kč nižší, než vidíte výše a celkem ušetříte 8 000 Kč)
  • Šaty ušijeme jen pro vás na míru
  • Ušití trvá 5 měsíců, to je tak akorát, aby se vše stihlo do letní svatby a vy měla šaty s dostatečným předstihem
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti

Ušití v sezóně 2024 32 750 Kč

Jakmile začne sezóna 2024 a my budeme mít plnou kapacitu, ceny se zvýší o 5 000 Kč.

Svatební šaty 026 Orfeya

Toužíte po dokonalých princeznovských šatech, ale místo klasických šněrovacích korzetů vás lákají spíše modernější střihy? Prožijte svůj pohádkový den v modelu 026 Orfeya!

Jemně propracovaná květinová krajka pošitá množstvím drobných korálků zdobí nejen celý živůtek, ale navíc celý obvod spodního lemu sukně, což dodává celým šatům ten pravý vznešený dojem. Nemusíte mít strach ani z většího výstřihu do V –⁠ tělový tyl spojující obě části živůtku spolehlivě drží šaty na svém místě a společně s lehkým přesahem krajky zjemňuje dojem z hlubokého výstřihu tak, aby šaty obstály při svatbě v jakémkoliv prostředí. Širší ramínka a hluboce vykrojená záda jsou sázkou na jistotu, tento střih sluší různým typům postavy a navíc umožňuje zcela volný pohyb paží a příjemnou vzdušnost.

Bohatá tylová sukně s jemnými třpytkami je obšita pevným lemem proti zatržení a zakončena efektní středně dlouhou vlečkou, ke které doporučujeme poutko na vlečku –⁠ i princezny si zaslouží pohodlí při svatební zábavě! Objem celé sukni dodává větší, sedmikruhová spodnička, díky které se vám žádná z vrstev sukně nebude plést pod nohy.

Jakou barvu si vyberete –⁠ bude to něžná pudrová jako na fotce s lehkým kontrastem krajky ve slonové kosti, nebo dáte svým šatům moderní nádech tolik oblíbené slonové kosti?
Pouze modely k vyzkoušení