Zpět
026_orfeya_1
026_orfeya_1 026_orfeya_3 026_orfeya_2 026_orfeya_4

Svatební šaty 026 Orfeya

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty na vás čekají v našem showroomu v Praze! Přijďte si je vyzkoušet na V.I.P. zkoušku šatů jako z romantického filmu. Navíc pro vás teď máme připravenou mimořádnou nabídku! Prozkoumat nabídku
Velikost 46, barva jako na fotce, cena 24 997 Kč

Svatební šaty 026 Orfeya

Toužíte po dokonalých princeznovských šatech, ale místo klasických šněrovacích korzetů vás lákají spíše modernější střihy? Prožijte svůj pohádkový den v modelu 026 Orfeya!

Jemně propracovaná květinová krajka pošitá množstvím drobných korálků zdobí nejen celý živůtek, ale navíc celý obvod spodního lemu sukně, což dodává celým šatům ten pravý vznešený dojem. Nemusíte mít strach ani z většího výstřihu do V –⁠ tělový tyl spojující obě části živůtku spolehlivě drží šaty na svém místě a společně s lehkým přesahem krajky zjemňuje dojem z hlubokého výstřihu tak, aby šaty obstály při svatbě v jakémkoliv prostředí. Širší ramínka a hluboce vykrojená záda jsou sázkou na jistotu, tento střih sluší různým typům postavy a navíc umožňuje zcela volný pohyb paží a příjemnou vzdušnost.

Bohatá tylová sukně s jemnými třpytkami je obšita pevným lemem proti zatržení a zakončena efektní středně dlouhou vlečkou, ke které doporučujeme poutko na vlečku –⁠ i princezny si zaslouží pohodlí při svatební zábavě! Objem celé sukni dodává větší, sedmikruhová spodnička, díky které se vám žádná z vrstev sukně nebude plést pod nohy.

Jakou barvu si vyberete –⁠ bude to něžná pudrová jako na fotce s lehkým kontrastem krajky ve slonové kosti, nebo dáte svým šatům moderní nádech tolik oblíbené slonové kosti?
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat