Zpět
026_orfeya_1
026_orfeya_1 026_orfeya_3 026_orfeya_2 026_orfeya_4

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 026 Orfeya

Skladem v Praze od 24 750 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus za nižší cenu a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 46, barva jako na fotce, cena 24 750 Kč

Ušití nových šatů na míru
od 24 750 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Šaty vám upravíme na míru na finální zkoušce v Praze

Svatební šaty 026 Orfeya

Toužíte po dokonalých princeznovských šatech, ale místo klasických šněrovacích korzetů vás lákají spíše modernější střihy? Prožijte svůj pohádkový den v modelu 026 Orfeya!

Jemně propracovaná květinová krajka pošitá množstvím drobných korálků zdobí nejen celý živůtek, ale navíc celý obvod spodního lemu sukně, což dodává celým šatům ten pravý vznešený dojem. Nemusíte mít strach ani z většího výstřihu do V –⁠ tělový tyl spojující obě části živůtku spolehlivě drží šaty na svém místě a společně s lehkým přesahem krajky zjemňuje dojem z hlubokého výstřihu tak, aby šaty obstály při svatbě v jakémkoliv prostředí. Širší ramínka a hluboce vykrojená záda jsou sázkou na jistotu, tento střih sluší různým typům postavy a navíc umožňuje zcela volný pohyb paží a příjemnou vzdušnost.

Bohatá tylová sukně s jemnými třpytkami je obšita pevným lemem proti zatržení a zakončena efektní středně dlouhou vlečkou, ke které doporučujeme poutko na vlečku –⁠ i princezny si zaslouží pohodlí při svatební zábavě! Objem celé sukni dodává větší, sedmikruhová spodnička, díky které se vám žádná z vrstev sukně nebude plést pod nohy.

Jakou barvu si vyberete –⁠ bude to něžná pudrová jako na fotce s lehkým kontrastem krajky ve slonové kosti, nebo dáte svým šatům moderní nádech tolik oblíbené slonové kosti?
Pouze modely k vyzkoušení