Zpět
s_038
s_038 s_038-2 s_038-3

Svatební šaty 038 Angelica

V únoru ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 038 Angelica

Princeznovské šaty v moderním odlehčeném střihu, ve kterých zaručeně vystoupíte z davu – přesně to splňuje náš model 038 Angelica!

Lehce vyztužený korzet je zdobený tzv. "exposed corsetry" – kostice i košíčky jsou záměrně zvýrazněné a tím vytváří originální, lehce svůdný styl. Živůtek je zdobený výraznou květinovou krajkou vyšívanou korálky a flitry, která se pomocí všití do tělového tylu vine přes dekolt až na dlouhé rukávy. Záda šatů se zapínají pomocí kombinace skrytého zipu a řady drobných hladkých knoflíčků. Stejné knoflíčky najdete také na předloktí rukávů, aby vám mohly padnout opravdu přesně na tělo.

Jednoduchá tylová sukně v áčkovém střihu volně splývá, zdobí ji částečný přesah krajky ze živůtku a zpevněný lem po obvodu svrchní vrstvy. Na bocích a v zadní části se sukně postupně prodlužuje do středně dlouhé vlečky, ke které při tanci oceníte poutko – nezapomeňte si ho k šatům přidat.

U barvy jako na fotce budou mít šaty sukni v jemném pudrovém odstínu, tělové pošití živůtku a slonovou krajku, u slonové kosti a bílé barvy se mění barva sukně a živůtku, tělový tyl tvořící rukávy a záda bude vždy stejný.