Zpět
060-rebecca-1
060-rebecca-1 060-rebecca-2 060-rebecca-3 060-rebecca-4 060-rebecca-5

Svatební šaty 060 Rebecca

V únoru ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 060 Rebecca

V jednoduchosti je krása a naše okouzlující a něžné šaty 060 Rebecca to dokazují!

Živůtek je tvořen z výrazné plastické krajky, která je podložena tylem s jemnějším květinovým vzorem doplněným blýskavými flitry, který vyniká hlavně v zádové části. Zapínání sukně je na skrytý zip a přes celá záda jsou hladké knoflíčky v barvě šatů, které zároveň působí jako ozdobný prvek. Americký výstřih kolem krku krásně zvýrazňuje linii kličních kostí a ramen a zároveň zakrývá dekolt –⁠ pokud nechcete obléknout svatební šaty s odhalujícím výstřihem, ale láká vás pohodlí holých ramen, pak je tento střih přesně pro vás. V živůtku jsou všité nenápadné košíčky v tělové barvě, které zajišťují pohodlí a spolehlivě udrží vše na svém místě.

Úžasně lehká sukně z šifonu kopíruje každý váš pohyb, díky podšívce se nelepí na nohy a s vlečkou v kratší délce působí zkrátka úchvatně. Pokud byste si na první novomanželský tanec přála vlečku připnout, při volbě poutka na vlečku bude na sukni zevnitř našitý silikonový pásek určený k navlečení na zápěstí.

Šaty si můžete vybrat ve variantě celé v bílé barvě nebo slonové kosti dle vaší preference, podklad živůtku zůstává vždy tělový.