Zpět
064-dakota-1
064-dakota-1 064-dakota-2 064-dakota-3 064-dakota-5

Svatební šaty 064 Dakota

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Skladem v Praze od 14 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 46, barva jako na fotce, cena 14 997 Kč

Svatební šaty 064 Dakota

Buďte ve svůj velký den za princeznu, ať jsou aktuální svatební trendy jakékoliv, náš model 064 Dakota vám tento sen pomůže splnit!

Neodolatelná odhalená ramena nepatří jen šatům zcela bez ramínek, můžete si je užít, i když paže chcete mít zakryté – přesně to splňují spadlé rukávy, které navíc brání sklouzávání šatů. Klasický pevný korzet se srdíčkovým vykrojením krásně tvaruje postavu a díky šněrování skvěle padne, i když se vám před svatbou ještě trochu změní postava. Jemná květinová krajka vyšívaná korálky a flitry zdobí celý korzet, tylové rukávy a pozvolna přechází i do sukně, čímž opticky zužuje pas. Dlouhé rukávy jsou ušité z mírně pružného tylu, díky kterýmu dokonale přiléhají a v oblasti předloktí jsou navíc doplněné knoflíčky.

Bohatá tylová sukně v objemu hodném princezny je doplněna větší, sedmikruhovou spodničkou, díky které skvěle drží tvar. Svrchní vrstva je navíc zakončena zpevněným lemem, který brání zatržení okrajů jemného tylu.

Na romantické růžové barvě jako na fotce krásně vynikne krajka ve slonové kosti, stejná je použita i na šaty ve slonové kosti, kde je celkový dojem jemnější, nebo si můžete tyto šaty nechat ušít celé v zářivě bílé barvě. Tak jaká to bude?
Pouze modely k vyzkoušení