Zpět
069_scarlett_01
069_scarlett_01 069_scarlett_02 069_scarlett_03

Svatební šaty 069 Scarlett

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 069 Scarlett

Buďte svá, jedinečná a okouzlující v elegantním úzkém modelu 069 Scarlett! Svatební šaty, které jen tak někde neuvidíte, zapomeňte na nadýchané sukně a korzety, tady je všechno jinak.

Celý živůtek je zdobený efektními třásněmi s korálky, které se při každém pohybu krásně vlní. Hluboký výstřih ve tvaru V zjemňuje lehký přechod krajkové aplikace a na místě ho udržuje prakticky neviditelná tělová síťka, abyste se nemusela bát udělat v šatech jakýkoliv pohyb. Vše na svém místě podrží také všité košíčky a šaty se zapínají vzadu na skrytý zip, který snadno splyne se šaty a nijak nenarušuje celý design.

Výstřih v oblasti dekoltu a na zádech ale nejsou to jediné, co zvýrazní vaše křivky, obepnutá hladká sukně ve střihu mořské panny je ušitá z neprůhledného žoržetu a dokonale podtrhne vaši siluetu. Zakončení sukně je do krátké vlečky, ke které poutko i vzhledem k celému střihu nedoporučujeme, nebudete ho ani potřebovat. Říká se, že muži tento střih přímo milují – a je jen jeden způsob, jak se o tom přesvědčit! Nejkrásnější v těchto šatech ale budete především, pokud se v takovém střihu sama cítíte skvěle a sebevědomě.