Zpět
070_reese_01
070_reese_01 070_reese_03 070_reese_02 070_reese_04

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 070 Reese

Skladem v Praze od 26 600 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus za nižší cenu a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 38, barva jako na fotce, cena 26 600 Kč

Ušití nových šatů za původní cenu
40 000 Kčod 26 600 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty 070 Reese

Nemůžete se rozhodnout, jaké šaty zvolit, a nejraději byste je hned několikrát za den převlékla? Možná nebudete muset (což jistě ocení i svatební rozpočet) a přesto si změnu stylu šatů můžete užít, s variabilním modelem 070 Reese je to úplně jednoduché. Ať už milujete úzké nebo áčkové sukně, tyto šaty v sobě mají obojí.

Obepnutá sukně ve stylu mořské panny dokonale zvýrazní vaše křivky, svrchní odepínací tylová sukně dodá šatům více klasický nádech a můžete si jí užít třeba na obřad a focení. Živůtek a úzká sukně jsou v celokrajkovém provedení ve výrazném květinovém vzoru a s našitými korálky a flitry. Efekt spadlých rukávů krásně odhaluje ramena a klíční kosti, pro větší pohodlí je celý živůtek přichycený na tělovém tylu, který šaty přidržuje na ramenou. Hluboký výstřih je z větší části překryt krajkou a působí tak velmi decentně. Šaty se zapínají vzadu jednoduše na zip a mají všité košíčky pro poskytnutí potřebné opory. Sukně je zakončena krátkou vlečkou, která zůstane při každém pohybu za vámi a poutko k ní nebudete potřebovat.

Jaká varianta šatů se vám líbí více: elegantní a svůdná, nebo klasická? Nejlepší na nich je, že si to můžete za den rozmyslet kolikrát jen budete chtít!
Pouze modely k vyzkoušení