Zpět
077_rita_05
077_rita_05 077_rita_02 077_rita_01 077_rita_06 077_rita_03

Svatební šaty 077 Rita

V dubnu ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Skladem v Praze od 14 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 40, barva jako na fotce, cena 14 997 KčVelikost 40, barva slonová kost, cena 14 997 Kč

Svatební šaty 077 Rita

Jedinečné šaty pro jedinečnou nevěstu, neodolatelně romantické a zároveň svůdné, to je model 077 Rita v celé své kráse!

Živůtek ve stylu tzv. "exposed corsetry", který záměrně odhaluje vyztužující kostice a košíčky, je netradičním zdobným prvkem, který se dostal do svatební módy teprve nedávno. Na originalitě šatů se podílejí také spadlá ramínka, která pomáhají udržet šaty na místě a přitom vám dopřejí stejný efekt odhalené šíje, jako šaty bez ramínek. Celý živůtek je zdobený květinovou krajkou s našitými flitry, v oblasti ramínek a svrchního lemu je krajka doplněna i drobnými korálky. Šaty se vzadu zapínají na zip a navíc mají úchvatnou velkou mašli, kterou si můžete uvázat jak jen budete chtít. Živůtek od sukně odděluje úzký, pevně přišitý korálkový pásek.

Celá sukně je tvořena ze stejné krajky jako na živůtku, objem jí dodává menší, dvoukruhová spodnička, a svrchní vrstva sukně je zakončena pevným lemem. Prodloužení v zadní části do středně dlouhé vlečky bude vypadat nádherně hlavně při obřadu a focení, pro pohodlí po celý den doporučujeme přidat poutko na vlečku, abyste své vysněné šaty nemusela převlékat.

V pudrové barvě jako na fotce vyniká kontrast s krajkou, která je ve slonové kosti, u varianty slonová kost budou v této barvě celé šaty a kontrast menší – tak jaká bude vaše volba?
Pouze modely k vyzkoušení