Zpět
082_audrey_03
082_audrey_03 082_audrey_02 082_audrey_01

Svatební šaty 082 Audrey

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Skladem v Praze od 19 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 36, barva jako na fotce, cena 19 997 Kč

Svatební šaty 082 Audrey

Hladká elegance, nádherný třpytivý vzor a rafinovaný hluboký výstřih, který vlastně vůbec není odhalený – tyto vlastnosti spojuje jedině náš model 082 Audrey!

Celý živůtek a dlouhé rukávy jsou zdobené jedinečnou korálkovou výšivkou ve výrazných vzorech, kterou na jiných šatech zaručeně nenajdete. Pevně vyztužený korzet poskytuje dostatečnou oporu, tvaruje postavu a zapíná se vzadu jen jednoduše na zip, aby mohlo vyniknout zapínání svrchní vrstvy na nádherné knoflíčky z broušených skleněných korálků. Stejný typ knoflíků je použitý také na zakončeních rukávů, aby mohly přiléhat přesně na paže. Vzor živůtku je střižen do tvaru spadlých rukávů, ale nemusíte mít strach ze sklouzávání, šaty jsou až ke krku doplněny nenápadným tělovým tylem, který vše drží na svém místě. Živůtek a sukně jsou od sebe zdobením a jednoduchostí jasně oddělené, pas navíc definuje úzký hladký pásek, který je možné vzadu odepnout.

Elegantní saténová sukně v áčkovém střihu volně splývá a je zakončena dlouhou vlečkou, ke které pro větší pohodlí po celý den doporučujeme přidat poutko. Díky rafinovanému zakrytí ramen a výstřihu jsou tyto šaty skvělou volbou i do interiérů, kam se odhalenost nehodí, a přitom jsou stále velmi ženské a svůdné!
Pouze modely k vyzkoušení