Zpět
088_lana_02
088_lana_02 088_lana_03 088_lana_01

Svatební šaty 088 Lana

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 46, barva slonová kost, cena 24 997 Kč

Svatební šaty 088 Lana

Princeznovská klasika se šněrovacím korzetem a velkou sukní, jak ji ještě neznáte: šaty 088 Lana s asymetrickým zdobením a výraznými spadlými ramínky budou zaručeně nepřehlédnutelné!

Klasický korzet se srdíčkovým vykrojením výstřihu je pevně vyztužený a šněrování vzadu je zvýšené pro maximální oporu, tento střih je ideální pro plus size velikosti, ale slušet bude samozřejmě i menším velikostem. Romantická spadlá ramínka jsou vhodná i pro silnější paže a díky volnějšímu střihu není omezení pohybu paží takové, jaké by se zdálo. Ramínka a korzet i s přechodem do sukně jsou zdobené jemnou květinovou krajkou doplněnou drobnými lístečky, flitry a korálky. Zajímavé asymetrické rozložení krajky začíná již na korzetu a nejvýraznější je na sukni, kde se prodlužuje do pravé strany.

Nadýchaná tylová sukně je pro velký objem doplněna větší, sedmikruhovou spodničkou, díky které se sukně nebude lepit na nohy a zajistí tepelný komfort i v letních měsících. Krátká vlečka bude vypadat při příchodu k oltáři nádherně a navíc při každém pohybu zůstane z vámi, takže poutko není potřeba. Jsme si jistí, že i ve velkých šatech se dá pohodlně tančit až do rána, a tento model vás o tom rád přesvědčí!
Pouze modely k vyzkoušení