Zpět
104_shirley_01
104_shirley_01 104_shirley_03 104_shirley_02 104_shirley_04

Svatební šaty 104 Shirley

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty na vás čekají v našem showroomu v Praze! Přijďte si je vyzkoušet na V.I.P. zkoušku šatů jako z romantického filmu. Navíc pro vás teď máme připravenou mimořádnou nabídku! Prozkoumat nabídku
Velikost 42, barva slonová kost, cena 24 997 Kč

Svatební šaty 104 Shirley

Krajka ke svatebním šatům neodmyslitelně patří, viďte? Zkombinovali jsme klasické vzory s moderním střihem šatů a přinášíme vám okouzlující a něžný model 104 Shirley, který potěší všechny milovnice krajky!

Výrazný vzor květin a lístků zdobí celé šaty od živůtku přes dlouhé rukávy až na sukni, krajku si tedy užijete doslova od hlavy až k patě. Z hlubokého výstřihu až k pasu nemusíte mít obavy, v této délce dokáže opticky prodloužit postavu a díky rafinovanému překrytí krajkou nebude působit příliš vyzývavě. Jistit vás budou také všité neviditelné košíčky a překrytí výstřihu nenápadným tělovým tylem. Elegantní dlouhé rukávy mají zkrácenou 7/8 délku, na přání vám je ale ušijeme v délce přesně na míru. Jediným třpytivým prvkem celých šatů je našitý úzký korálkový pásek, který zvýrazňuje přechod do sukně.

Svrchní vrstvu sukně tvoří ten nejjemnější svatební tyl, který krajkovým šatům dodává jemnější nádech a jsou tak zcela jedinečné. Zakončení šatů je do středně dlouhé vlečky, ke které pro větší pohodlí doporučujeme přidat poutko.

Ať už si tyto šaty vyberete v klasické bílé, nebo v teplejším odstínu slonové kosti, určitě v nich budete nádherná nevěsta!
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat