Zpět
violet_1
violet_1 violet_3 violet_2

Svatební šaty 124 Violet

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty na vás čekají v našem showroomu v Praze! Přijďte si je vyzkoušet na V.I.P. zkoušku šatů jako z romantického filmu. Navíc pro vás teď máme připravenou mimořádnou nabídku! Prozkoumat nabídku
Velikost 44, barva slonová kost, cena 24 997 Kč

Svatební šaty 124 Violet

Svatební šaty s rukávy, ale bez kompromisů v pohodlí – přesně to splňuje tento boho model 124 Violet!

Nejvýraznějším prvkem těchto šatů jsou efektní krátké rukávy v motýlím střihu, které jsou ušité z jemného šifonu a volně splývají po pažích. Oceníte je zejména, pokud byste ráda měla paže alespoň částečně zahalené, ale omezení pohybu v klasických rukávech je pro vás nemyslitelné. Živůtek je střižen do oblíbeného tvaru s véčkovým výstřihem na dekoltu i na zádech, který je nevěstami vyhledávaný jak pro jeho slušivost, tak i pohodlí zejména v letních měsících. Celý živůtek je bohatě vyšívaný krajkou, korálky a flitry, které celým šatům dodávají na jedinečnosti. Pro vaše pohodlí nechybí ani všité košíčky a jednoduché zapínání šatů na zip.

Zdobnost živůtku vyvažuje jednoduchá šifonová sukně, která je velmi lehká a příjemná při každém pohybu. Vzadu je sukně zakončena do krátké vlečky, ke které si pro větší pohodlí můžete přidat také poutko – u tohoto typu sukně si navíc můžete vybrat, zda ji chcete připnout do pasu, nebo zavěsit na zápěstí.
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat