Zpět
violet_1
violet_1 violet_3 violet_2

Svatební šaty 124 Violet

V únoru ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 44, barva slonová kost, cena 24 997 Kč

Přijďte na zkoušku se slevou 50 % a využijte naší mimořádnou nabídku!

Chci přjít na zkoušku

Předsezonní cena ušití na míru
od 24 997 Kč za ušití jen pro vás

  • Při objednání šatů na zkoušce dostanete extra slevu 3 000 Kč. Cena bude tedy ještě o 3 000 Kč nižší, než vidíte výše a celkem ušetříte 8 000 Kč)
  • Šaty ušijeme jen pro vás na míru
  • Ušití trvá 5 měsíců, to je tak akorát, aby se vše stihlo do letní svatby a vy měla šaty s dostatečným předstihem
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti

Ušití v sezóně 2024 34 370 Kč

Jakmile začne sezóna 2024 a my budeme mít plnou kapacitu, ceny se zvýší o 5 000 Kč.

Svatební šaty 124 Violet

Svatební šaty s rukávy, ale bez kompromisů v pohodlí – přesně to splňuje tento boho model 124 Violet!

Nejvýraznějším prvkem těchto šatů jsou efektní krátké rukávy v motýlím střihu, které jsou ušité z jemného šifonu a volně splývají po pažích. Oceníte je zejména, pokud byste ráda měla paže alespoň částečně zahalené, ale omezení pohybu v klasických rukávech je pro vás nemyslitelné. Živůtek je střižen do oblíbeného tvaru s véčkovým výstřihem na dekoltu i na zádech, který je nevěstami vyhledávaný jak pro jeho slušivost, tak i pohodlí zejména v letních měsících. Celý živůtek je bohatě vyšívaný krajkou, korálky a flitry, které celým šatům dodávají na jedinečnosti. Pro vaše pohodlí nechybí ani všité košíčky a jednoduché zapínání šatů na zip.

Zdobnost živůtku vyvažuje jednoduchá šifonová sukně, která je velmi lehká a příjemná při každém pohybu. Vzadu je sukně zakončena do krátké vlečky, ke které si pro větší pohodlí můžete přidat také poutko – u tohoto typu sukně si navíc můžete vybrat, zda ji chcete připnout do pasu, nebo zavěsit na zápěstí.
Pouze modely k vyzkoušení