Zpět
violet_1
violet_1 violet_3 violet_2

Svatební šaty 124 Violet

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 44, barva slonová kost, cena 24 997 Kč

Přijďte na zkoušku se slevou 50 % a využijte naší mimořádnou nabídku!

Chci přjít na zkoušku

Cena ušití na míru
od 24 997 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás na míru
  • Nyní ideální doba pro objednání na svatbu v létě 2025
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti

Svatební šaty 124 Violet

Svatební šaty s rukávy, ale bez kompromisů v pohodlí – přesně to splňuje tento boho model 124 Violet!

Nejvýraznějším prvkem těchto šatů jsou efektní krátké rukávy v motýlím střihu, které jsou ušité z jemného šifonu a volně splývají po pažích. Oceníte je zejména, pokud byste ráda měla paže alespoň částečně zahalené, ale omezení pohybu v klasických rukávech je pro vás nemyslitelné. Živůtek je střižen do oblíbeného tvaru s véčkovým výstřihem na dekoltu i na zádech, který je nevěstami vyhledávaný jak pro jeho slušivost, tak i pohodlí zejména v letních měsících. Celý živůtek je bohatě vyšívaný krajkou, korálky a flitry, které celým šatům dodávají na jedinečnosti. Pro vaše pohodlí nechybí ani všité košíčky a jednoduché zapínání šatů na zip.

Zdobnost živůtku vyvažuje jednoduchá šifonová sukně, která je velmi lehká a příjemná při každém pohybu. Vzadu je sukně zakončena do krátké vlečky, ke které si pro větší pohodlí můžete přidat také poutko – u tohoto typu sukně si navíc můžete vybrat, zda ji chcete připnout do pasu, nebo zavěsit na zápěstí.
Pouze modely k vyzkoušení