Zpět
corinn_1
corinn_1 corinn_4 corinn_2 corinn_5

Svatební šaty 133 Corinn

Tento model nemáme skladem

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 133 Corinn

Elegantní a zároveň bohatě zdobené šaty jako stvořené pro romantické podzimní svatby – představujeme vám model 133 Corinn!

Celý živůtek je vyšívaný třpytivou květinovou krajkou s flitry a korálky, které vás zaručeně rozzáří. Elegantní střih s dlouhými rukávy a zcela zakrytými zády je odhalený pouze v oblasti dekoltu v podobě úzkého decentního výstřihu, který je navíc překrytý tylovou vsadkou. Pro perfektní oporu dekoltu mají šaty všité košíčky a díky uzavřenému střihu spolehlivě podrží i větší velikosti. Šaty se zapínají na celých zádech i na rukávech v oblasti zápěstí na drobné knoflíčky v podobě boušených skleněných korálků, které skvěle doplňují zdobení šatů.

Ozdobné aplikace částečně přecházejí také do jednoduché tylové sukně v áčkovém střihu, které dodává objem menší, dvoukruhová spodnička. Svrchní vrstva sukně je po obvodu zakončena pevným lemem a celá sukně vzadu přechází do středně dlouhé vlečky, ke které pro větší pohodlí doporučujeme přidat poutko.

U volby barevné pudrové varianty jako na fotce bude podšití živůtku tělové včetně košíčků, u varianty slonové kosti se změní rovněž na slonovou kost. Stejné pro obě možnosti je krajkové zdobení, které bude vždy v barvě slonová kost.
Objednat