Zpět
flavie_1
flavie_1 flavie_3 flavie_4 flavie_2

Svatební šaty 141 Flavie

V dubnu ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 32, barva jako na fotce, cena 24 997 KčVelikost 34, barva jako na fotce, cena 24 997 Kč

Přijďte na zkoušku se slevou 50 % a využijte naší mimořádnou nabídku!

Chci přjít na zkoušku

Předsezonní cena ušití na míru
od 24 997 Kč za ušití jen pro vás

  • Při objednání šatů na zkoušce dostanete extra slevu 3 000 Kč. Cena bude tedy ještě o 3 000 Kč nižší, než vidíte výše a celkem ušetříte 8 000 Kč)
  • Šaty ušijeme jen pro vás na míru
  • Ušití trvá 5 měsíců, to je tak akorát, aby se vše stihlo do letní svatby a vy měla šaty s dostatečným předstihem
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti

Ušití v sezóně 2024 34 650 Kč

Jakmile začne sezóna 2024 a my budeme mít plnou kapacitu, ceny se zvýší o 5 000 Kč.

Svatební šaty 141 Flavie

Opravdový klenot v kategorii svatebních šatů ve vílím stylu – okouzlující šaty Flavie si zamilujete na první pohled!

Oblíbený střih živůtku na široká ramínka představuje to největší pohodlí, jaké si můžete od svatebních šatů přát. Hluboce vykrojená záda do tvaru U se zapínáním na zip jsou ideální pro horké letní dny, šaty odlehčuje také široký výstřih dekoltu. Zjemnění výstřihu přesahující krajkou, překrytí tělovou vsadkou a podšití živůtku skrytými košíčky společně vytvářejí dokonalý dekolt, který je svůdný i lehce zakrytý zároveň. Celý živůtek je zdobený nádhernou květinovou krajkou vyšívanou korálky a flitry, která se v nepravidelných vzorech vine od ramínek až na sukni. Dominantou šatů je výrazný a přesto jemný pásek z řaseného tylu, který krásně definuje siluetu útlého pasu.

Zdobený živůtek doplňuje jednoduchá tylová sukně, která drží áčkový tvar pomocí spousty vrstev tylu a není k ní potřeba žádná spodnice. Sukně je zakončena po svém obvodu pevným lemem a vzadu přechází do nádherné dlouhé vlečky, ke které doporučujeme přidat poutko pro větší pohodlí.

Na výběr máte hned ze 3 barevných variant: mohou být v romantické svatební šaty v pudrové barvě jako na fotce, moderní slonové kosti nebo klasické bílé. Pro barvy jako na fotce a slonovou kost je stejný odstín krajky, a to slonová kost, u bílé budou v této barvě celé šaty, jen tělová síťka ve výstřihu zůstává vždy stejná.
Pouze modely k vyzkoušení