Zpět
150-monica-1
150-monica-1 150-monica-2 150-monica-3 150-monica-4

Svatební šaty 150 Monica

V prosinci ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 42, barva slonová kost, cena 24 997 KčVelikost 42, barva slonová kost, cena 24 997 Kč

Svatební šaty 150 Monica

Dokonalá vyváženost třpytivého zdobeného živůtku a jednoduché tylové sukně modelu 150 Monica jsou tím pravým v rozhodování mezi jednoduchými a bohatě zdobenými šaty!

Se třpytivými prvky jsme tady opravdu nešetřili: celý živůtek je podšitý jemným vlnkovaným vzorem ze třpytek, krajka i lemy živůtku jsou pošité blyštivými skleněnými korálky. Výstřih do tvaru V na dekoltu i na zádech v kombinaci se širšími ramínky je jedním z nejpohodlnějších střihů, jaký můžete pro své svatební šaty zvolit – a navíc skvěle sedí většině typů postavy!

Pro sukně svatebních šatů bychom těžko hledali oblíbenější materiál, než jemný svatební tyl, a není se čemu divit – ověřená klasika, která vypadá luxusně a zároveň jednoduše, takže se hodí pro jakýkoliv styl svatby. Středně dlouhá vlečka nepatří k těm, které by se při každém kroku pletly pod nohy vám i hostům, nicméně pro větší pohodlí (a tanec až do rána) doporučujeme přidat poutko na vlečku.

Tento model šijeme pouze v barvě slonová kost, pokud ale nemáte porovnání s čistě bílou, často obě barvy ani na první pohled nepoznáte, a slonová kost navíc většině nevěst lépe ladí s pletí!
Pouze modely k vyzkoušení