Zpět
155-mandy-3
155-mandy-3 155-mandy-22 155-mandy-1

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 155 Mandy

Tento model nemáme skladem

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Ušití nových šatů na míru
od 26 890 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Šaty vám upravíme na míru na finální zkoušce v Praze

Svatební šaty 155 Mandy

Kouzelné, bohatě zdobené a jako z pohádky: šaty 155 Mandy v sobě kombinují všechno, co by klasické svatební šaty měly mít, a to v moderním nadčasovém střihu!

Dominantou celého modelu je jemná květinová krajka vyšívaná drobnými korálky a flitry, která zdobí celé rukávy i živůtek, ze kterého přechází až do sukně a tím pomáhá definovat štíhlou siluetu pasu. Tvar celé krajkové aplikace a její udržení na místě zajišťuje elastický tělový tyl, který je díky širokým očkům velmi nenápadný a dobře splývá s různými odstíny pleti, bude to vypadat, jako byste měla krajku přímo na kůži! Tylová část živůtku se na zádech zapíná na hladké bílé knoflíčky, které zároveň tvoří dekorativní prvek šatů. Na rozdíl od klasických korzetových šatů má tento model jen odlehčený živůtek se všitými košíčky a se zapínáním vzadu na zip.

Na bohatě zdobený živůtek navazuje jednoduchá sukně z extra jemného svatebního tylu, které dodává objem větší, sedmikruhová spodnička, díky které budete mít zcela volný pohyb nohou a také tepelný komfort i v letních měsících. Ke krátké vlečce ani nebudete potřebovat poutko, při každém pohybu zůstane za vámi a nebude se plést pod nohy. V tomto modelu jednoznačně zazáříte hlavně v bohatých interiérech jako například zámek nebo kostel, kam tyto šaty dokonale zapadnou!