Zpět
155-mandy-3
155-mandy-3 155-mandy-22 155-mandy-1

Svatební šaty 155 Mandy

V dubnu ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 155 Mandy

Kouzelné, bohatě zdobené a jako z pohádky: šaty 155 Mandy v sobě kombinují všechno, co by klasické svatební šaty měly mít, a to v moderním nadčasovém střihu!

Dominantou celého modelu je jemná květinová krajka vyšívaná drobnými korálky a flitry, která zdobí celé rukávy i živůtek, ze kterého přechází až do sukně a tím pomáhá definovat štíhlou siluetu pasu. Tvar celé krajkové aplikace a její udržení na místě zajišťuje elastický tělový tyl, který je díky širokým očkům velmi nenápadný a dobře splývá s různými odstíny pleti, bude to vypadat, jako byste měla krajku přímo na kůži! Tylová část živůtku se na zádech zapíná na hladké bílé knoflíčky, které zároveň tvoří dekorativní prvek šatů. Na rozdíl od klasických korzetových šatů má tento model jen odlehčený živůtek se všitými košíčky a se zapínáním vzadu na zip.

Na bohatě zdobený živůtek navazuje jednoduchá sukně z extra jemného svatebního tylu, které dodává objem větší, sedmikruhová spodnička, díky které budete mít zcela volný pohyb nohou a také tepelný komfort i v letních měsících. Ke krátké vlečce ani nebudete potřebovat poutko, při každém pohybu zůstane za vámi a nebude se plést pod nohy. V tomto modelu jednoznačně zazáříte hlavně v bohatých interiérech jako například zámek nebo kostel, kam tyto šaty dokonale zapadnou!