Zpět
167-loren-1
167-loren-1 167-loren-2 167-loren-3

Svatební šaty 167 Loren

V dubnu ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Skladem v Praze od 19 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 50, barva slonová kost, cena 19 997 Kč

Přijďte na zkoušku se slevou 50 % a využijte naší mimořádnou nabídku!

Chci přjít na zkoušku

Předsezonní cena ušití na míru
od 19 997 Kč za ušití jen pro vás

  • Při objednání šatů na zkoušce dostanete extra slevu 3 000 Kč. Cena bude tedy ještě o 3 000 Kč nižší, než vidíte výše a celkem ušetříte 8 000 Kč)
  • Šaty ušijeme jen pro vás na míru
  • Ušití trvá 5 měsíců, to je tak akorát, aby se vše stihlo do letní svatby a vy měla šaty s dostatečným předstihem
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti

Ušití v sezóně 2024 30 600 Kč

Jakmile začne sezóna 2024 a my budeme mít plnou kapacitu, ceny se zvýší o 5 000 Kč.

Svatební šaty 167 Loren

Mohou být jedny šaty zároveň klasické, elegantní a nadčasové? S modelem 167 Loren si myslíme, že rozhodně ano! I přes velký trend odhalených zad a hlubokých výstřihů si tyto šaty zachovávají největší možné zakrytí, které obstojí u každé svatební tradice, díky vzorované krajce jsou ale stále dostatečně vzdušné a nepůsobí usedle.

Pevně vyztužený korzet na šněrování patří ke svatební klasice, netradiční rovný střih v oblasti dekoltu ale dodává celému korzetu moderní vzhled. Krajková část živůtku je pevně přišitá, na zádech se poté zapíná samostatně na bílé hladké knoflíčky, aby celý živůtek přesně seděl na svém místě. Nepřekonatelnou eleganci celému modelu dodává stojáček kolem krku, dlouhý rukáv a hladká sukně.

Ta je ušitá z materiálu zvaného mikádo, což je materiál podobný saténu a díky polomatnému povrchu se šikmým vroubkováním vypadá opravdu luxusně. Přechod živůtku a sukně v pase navíc definuje odepínací pásek celý ušitý ze třpytivých skleněných korálků. Objem sukni dodává větší, sedmikruhová spodnička, a je zakončena krátkou vlečkou, ke které poutko není nutné, ale pro maximální pohodlí si ho přidat můžete.

Aktuálně tento model šijeme s náhradní krajkou v květinovém vzoru jako na modelu 224 Marcia!
Pouze modely k vyzkoušení