Zpět
200-andrea-1
200-andrea-1 200-andrea-3 200-andrea-2 200-andrea-4

Svatební šaty 200 Andrea

Skladem v Praze od 14 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 36, barva slonová kost, cena 14 997 Kč

Svatební šaty 200 Andrea

Že boho šaty a zdobení korálky k sobě nepatří? Ne tak docela – o tom vás rádi přesvědčíme s naším lehoučkým, éterickým modelem 200 Andrea!

Živůtek se srdíčkovým, hluboce vykrojeným výstřihem je celý zdobený korálkovou výšivkou na květinové krajce, díky které jsou šaty něžné a romantické. Stejná výšivka zdobí také spadlá ramínka v širokém střihu, která jsou na šatech našitá tak, že je můžete přehodit i na ramena, pro tento účel ale doporučujeme ještě šaty přeci jen trochu doupravit. Pro oporu dekoltu mají šaty všité košíčky, živůtek je lehce vyztužený a na zádech v klasickém rovném střihu se zapínají na skrytý zip.

Krajka v pase lehce přechází do sukně z toho nejjemnějšího tylu, která je typická pro boho styl – splývavá a úplně jednoduchá. Vzadu je sukně zakončena do krátké vlečky, ke které si pro větší pohodlí hlavně při tanci můžete přidat poutko na vlečku.

Zářivě bílou na boho svatbách nehledejte, přírodnímu stylu nejvíce sluší teplý odstín bílé známý pod jménem slonová kost!
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat