Zpět
218-martha-1
218-martha-1 218-martha-3 218-martha-2 218-martha-4

Svatební šaty 218 Martha

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 218 Martha

Když se ve svatebních šatech potkají dva oblíbené trendy zároveň, výsledek musí dopadnout skvěle – boho styl a ozdobná výztuž korzetu charakterizují náš romantický model 218 Martha!

Poloprůsvitný živůtek ve stylu tzv. exposed corsetry vyztužují kostice a všité košíčky, které jsou zároveň hlavním zdobným prvkem. Výrazné linie zjemňuje květinová krajka doplněná puntíky, která dodává šatům ten pravý nádech romantiky. Úzká špagetová ramínka pomáhají držet šaty na svém místě, pro pohodlné oblékání je vzadu nenápadný skrytý zip. Jednoduchý hladký pásek odděluje přechod různých vzorů krajky mezi živůtkem a sukní a zapíná se na patentky, můžete si ho tak ze šatů kdykoliv odepnout.

Tylová sukně v áčkovém střihu je ve svrchní vrstvě tvořena jemným puntíkovaným vzorem a zakončena zpevněným lemem pošitým květinovou krajkou. Celá sukně volně splývá a i přes bohatší zdobení se vám v ní bude snadno pohybovat díky lehkosti materiálu. Pro ještě větší pohodlí doporučujeme ke středně dlouhé vlečce přidat také poutko, díky kterému snadno protančíte celou noc.

Bohémský styl šatů ještě více podtrhne slonová kost, s bílou získají klasický nádech – jakou si zvolíte?