Zpět
223-carla-2
223-carla-2 223-carla-3 223-carla-1 223-carla-4

Svatební šaty 223 Carla

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Prodej modelu skončil

Tyto šaty už není možné ušít. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Svatební šaty 223 Carla

Boho styl rozděluje nevěsty na dvě skupiny: první ho milují a druhé nechápou. Pokud se řadíte do první kategorie, tyto okouzlující šaty 223 Carla si určitě získají vaši pozornost!

Lehký živůtek se všitými košíčky je zdobený rafinovanou kombinací dokonalé macramé krajky a puntíkovaného podkladu. Už klasický střih širokých ramínek a vykrojení do V na dekoltu i na zádech je z obou stran doplněn vsadkou z tělového tylu, které bezpečně drží šaty na svém místě. Na zádech je tento tyl navíc doplněn o řadu hladkých knoflíčků, které celému bohémskému looku dodávají i prvek elegance. Tylové dlouhé rukávy ve volném střihu potrhují éterický vzhled šatů, v oblasti zápěstí jsou zdobené stejnou krajkou jako živůtek a zapínají se na knoflíčky.

Áčková sukně ve volném splývavém střihu je tvořena v první vrstvě jednoduchým tylem, pod kterým prosvítá výrazná krajkovaná vrstva v pravidelném vzoru se střídající se macramé krajkou a puntíky. Celá sukně je vzadu zakončena do krátké vlečky, ke které si pro větší pohodlí můžete přidat i poutko. Těmto šatům to bude díky použitým vzorům velmi slušet i na tradiční folklorní svatbě, co myslíte?