Zpět
223-carla-2
223-carla-2 223-carla-3 223-carla-1 223-carla-4

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 223 Carla

Tento model nemáme skladem

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Ušití nových šatů za původní cenu
30 329 Kčod 23 960 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty 223 Carla

Boho styl rozděluje nevěsty na dvě skupiny: první ho milují a druhé nechápou. Pokud se řadíte do první kategorie, tyto okouzlující šaty 223 Carla si určitě získají vaši pozornost!

Lehký živůtek se všitými košíčky je zdobený rafinovanou kombinací dokonalé macramé krajky a puntíkovaného podkladu. Už klasický střih širokých ramínek a vykrojení do V na dekoltu i na zádech je z obou stran doplněn vsadkou z tělového tylu, které bezpečně drží šaty na svém místě. Na zádech je tento tyl navíc doplněn o řadu hladkých knoflíčků, které celému bohémskému looku dodávají i prvek elegance. Tylové dlouhé rukávy ve volném střihu potrhují éterický vzhled šatů, v oblasti zápěstí jsou zdobené stejnou krajkou jako živůtek a zapínají se na knoflíčky.

Áčková sukně ve volném splývavém střihu je tvořena v první vrstvě jednoduchým tylem, pod kterým prosvítá výrazná krajkovaná vrstva v pravidelném vzoru se střídající se macramé krajkou a puntíky. Celá sukně je vzadu zakončena do krátké vlečky, ke které si pro větší pohodlí můžete přidat i poutko. Těmto šatům to bude díky použitým vzorům velmi slušet i na tradiční folklorní svatbě, co myslíte?