Zpět
260-michelle-3
260-michelle-3 260-michelle-2 260-michelle-1 260-michelle-4

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty 260 Michelle

Skladem v Praze od 26 790 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus za nižší cenu a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 40, barva jako na fotce, cena 26 790 Kč

Ušití nových šatů za původní cenu
37 709 Kčod 26 790 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty 260 Michelle

Luxusní celokrajkové šaty v originálním střihu 2v1, které zaručeně nebudete muset převléknout – díky odepínací vlečce z modelu 260 Michelle snadno vykouzlíte nový look během chvilky!

Uvolněný střih živůtku se špagetovými ramínky, odhalenými zády a klasickým véčkovým výstřihem vám poskytne maximální pohodlí a volnost pohybu. Živůtek je stejně jako celý model vyšívaný květnovou krajkou dozdobenou třpytivými korálky a flitry. Potřebnou oporu vám poskytnou všité košíčky a šaty se zapínají vzadu jednoduše na zip.

Výrazná sukně je rozdělena na dvě části: základ tvoří obepínající sukně ve střihu mořské panny, kterou doplňuje efektní odepínací vlečka. Ta je na šatech připevněna pomocí nenápadných čirých patentek, které umožňují vlečku kdykoliv snadno odepnout a znovu připnout jak jen budete potřebovat. Bohaté řasení vlečky nejen krásně zvýrazňuje boky, ale dokáže i opticky zúžit pas. Spodní krajková sukně je vzadu lehce prodloužena do krátké vlečky, aby měly šaty slavnostní efekt v obou podobách.

V barvě jako na fotce vyniká krajka ve slonové kosti na tmavším cappuccino podkladu, ve variantě slonová kost budou v této barvě všechny části šatů (kromě tělové síťky ve výstřihu) a celkový dojem tak bude jemnější.
Pouze modely k vyzkoušení