Zpět
260-michelle-3
260-michelle-3 260-michelle-2 260-michelle-1 260-michelle-4

Svatební šaty 260 Michelle

V únoru ušetříte celkem 8 000 Kč

Předsezonní ceny jsou nižší o 5 000 Kč + získáte extra slevu 3 000 Kč. Přijďte s předstihem a ušetřete celkem 8 000 Kč na ušití vlastních svatebních šatů.

Prozkoumat akci

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 40, barva jako na fotce, cena 24 997 Kč

Přijďte na zkoušku se slevou 50 % a využijte naší mimořádnou nabídku!

Chci přjít na zkoušku

Předsezonní cena ušití na míru
od 24 997 Kč za ušití jen pro vás

  • Při objednání šatů na zkoušce dostanete extra slevu 3 000 Kč. Cena bude tedy ještě o 3 000 Kč nižší, než vidíte výše a celkem ušetříte 8 000 Kč)
  • Šaty ušijeme jen pro vás na míru
  • Ušití trvá 5 měsíců, to je tak akorát, aby se vše stihlo do letní svatby a vy měla šaty s dostatečným předstihem
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti

Ušití v sezóně 2024 36 790 Kč

Jakmile začne sezóna 2024 a my budeme mít plnou kapacitu, ceny se zvýší o 5 000 Kč.

Svatební šaty 260 Michelle

Luxusní celokrajkové šaty v originálním střihu 2v1, které zaručeně nebudete muset převléknout – díky odepínací vlečce z modelu 260 Michelle snadno vykouzlíte nový look během chvilky!

Uvolněný střih živůtku se špagetovými ramínky, odhalenými zády a klasickým véčkovým výstřihem vám poskytne maximální pohodlí a volnost pohybu. Živůtek je stejně jako celý model vyšívaný květnovou krajkou dozdobenou třpytivými korálky a flitry. Potřebnou oporu vám poskytnou všité košíčky a šaty se zapínají vzadu jednoduše na zip.

Výrazná sukně je rozdělena na dvě části: základ tvoří obepínající sukně ve střihu mořské panny, kterou doplňuje efektní odepínací vlečka. Ta je na šatech připevněna pomocí nenápadných čirých patentek, které umožňují vlečku kdykoliv snadno odepnout a znovu připnout jak jen budete potřebovat. Bohaté řasení vlečky nejen krásně zvýrazňuje boky, ale dokáže i opticky zúžit pas. Spodní krajková sukně je vzadu lehce prodloužena do krátké vlečky, aby měly šaty slavnostní efekt v obou podobách.

V barvě jako na fotce vyniká krajka ve slonové kosti na tmavším cappuccino podkladu, ve variantě slonová kost budou v této barvě všechny části šatů (kromě tělové síťky ve výstřihu) a celkový dojem tak bude jemnější.
Pouze modely k vyzkoušení