Zpět
263-shannon-1
263-shannon-1 263-shannon-3 263-shannon-2 263-shannon-4

Svatební šaty 263 Shannon

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 42, barva slonová kost, cena 24 997 Kč

Přijďte na zkoušku se slevou 50 % a využijte naší mimořádnou nabídku!

Chci přjít na zkoušku

Cena ušití na míru
od 24 997 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás na míru
  • Nyní ideální doba pro objednání na svatbu v létě 2025
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti

Svatební šaty 263 Shannon

Klasické, velmi něžné a decentní šaty s prvky folklóru i boho stylu – to je náš model 263 Shannon!

Pevně vyztužený korzet se srdíčkovým vykrojením a šněrováním na zádech dokonale vytvaruje vaši postavu a vytvoří pevnou oporu, na kterou se můžete spolehnout i po svatební hostině. Živůtek je zdobený jemnou krajkou v kombinaci různých vzorů: najdete na něm květinový motiv, rovné geometrické pruhy a drobné puntíky. Rukávy ve střední délce po loket můžete obléknout bez obav i v létě díky vzdušnému materiálu. Šaty se zapínají přes celá záda na drobné hladké knoflíčky, které dodávají modelu prvek elegance.

Výrazně zdobený korzet doplňuje jednoduchá tylová sukně se středně hustým řasením v oblasti pasu, do kterého zvolna přechází krajkové aplikace. Sukně se vzadu prodlužuje do krátké vlečky, ke které pro větší pohodlí doporučujeme přidat poutko, které oceníte hlavně při tanci.

Barva slonová kost vypadá na první pohled téměř jako klasická bílá, jen má o něco teplejší a tedy přirozenější odstín. Věříme, že si tuto barvu hned po prvním obléknutí zamilujete!
Pouze modely k vyzkoušení