Zpět
267-martina-1
267-martina-1 267-martina-2 267-martina-3 267-martina-4

Svatební šaty 267 Martina

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Skladem v Praze od 19 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 36, barva slonová kost, cena 19 997 Kč

Svatební šaty 267 Martina

Zepředu představuje model 267 Martina romantické vílí šaty, zezadu vás okouzlí rafinovaný střih vykrojených zad, za kterými se otočí každý svatebčan!

Lehoučký živůtek s úzkým hlubším výstřihem má špagetová ramínka nasazena více ke středu, což krásně zvýrazní vaše ramena. Uprostřed zad se šaty zapínají na několik drobných knoflíčků a spodní část zad je odhalená pro dokonalý svůdný efekt. Živůtek je zdobený řaseným tylem a jemnou květinovou krajkou v matné úpravě. Pod takto složitý střih si nemusíte lámat hlavu s výběrem podprsenky, je všitá v podobě košíčků přímo v šatech.

Nadýchaná tylová sukně v áčkovém střihu je pro větší objem doplněná menší, dvoukruhovou spodničkou, díky které se vám sukně nebude plést pod nohy. V oblasti přechodu živůtku do sukně a na středně dlouhé vlečce najdete stejné krajkové zdobení jako na živůtku.

Jakou barvu si pro tyto šaty zvolíte, bude to přírodní odstín slonové kosti, nebo dáte přednost klasické zářivě bílé?
Pouze modely k vyzkoušení