Zpět
295-gardenia-1
295-gardenia-1 295-gardenia-2 295-gardenia-3 295-gardenia-4 295-gardenia-5

Svatební šaty 295 Gardenia

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty na vás čekají v našem showroomu v Praze! Přijďte si je vyzkoušet na V.I.P. zkoušku šatů jako z romantického filmu. Navíc pro vás teď máme připravenou mimořádnou nabídku! Prozkoumat nabídku
Velikost 34 , barva jako na fotce, cena 24 997 KčVelikost 38, barva jako na fotce, cena 24 997 Kč

Svatební šaty 295 Gardenia

Princeznovské, decentně zdobené a především RŮŽOVÉ svatební šaty 295 Gardenia jsou stvořené pro každou romantickou duši!

Jednoduchý korzet bez ramínek je mírně vyztužen, kostice i košíčky jsou záměrně zvýrazněné ve stylu tzv. exposed corsetry. Tento efekt je ale zásluhou krajkových aplikací částečně zakrytý, což potěší především nevěsty, které tento moderní trend příliš neoslovil. Jemná květinová krajka se krásně třpytí zásluhou našitých flitrů. Šaty se vzadu zapínají na skrytý zip, který pevně drží a šaty ušité přímo na vás nikam nesklouzávají.

Krajka ze živůtku částečně přechází do sukně a tím pomáhá definovat siluetu útlého pasu. Dále je sukně už jen jednoduchá, ušitá z velmi jemného tylu a zakončena zpevněným ozdobným lemem. Vzadu sukně přechází do krátké vlečky, ke které si pro větší pohodlí můžete přidat poutko.

V barvě jako na fotce krásně vyniká kontrast světlejší krajky (ve slonové kosti) na barevném růžovém podkladu. U varianty slonová kost zůstává krajka stejná a mění se barva sukně, celé šaty jsou tak světlejší a krajka není tak výrazná. Záleží jen na vás, jakého efektu chcete dosáhnout!
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat