Zpět
mb-068-debra-2
mb-068-debra-2 mb-068-debra-1 mb-068-debra-3 mb-068-debra-5

Svatební šaty MB-068

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty na vás čekají v našem showroomu v Praze! Přijďte si je vyzkoušet na V.I.P. zkoušku šatů jako z romantického filmu. Navíc pro vás teď máme připravenou mimořádnou nabídku! Prozkoumat nabídku
Velikost 44, barva slonová kost, cena 24 997 Kč

Svatební šaty MB-068

Naše MB-068 jsou okouzlující a nadčasové šaty, které již uchvátily mnoho nevěst a stále se těší velké oblibě!

Za tímto úspěchem stojí nepochybně střih šatů dokonale zvýrazňující siluetu přesýpacích hodin, šněrovací korzet krásně stahuje pas, který je navíc opticky zúžen ozdobnou aplikací přecházející z korzetu v širokou tylovou sukni. Krajkový korzet je celý pošitý perličkami a blyštivými korálky, což šatům dodává luxusní vzhled.

Objem sukně zajišťuje větší, sedmikruhová spodnička, která zároveň zajistí volný pohyb a pocit lehkosti –⁠ nemusíte se bát, že v letních měsících by bylo pod šaty horko. Tyto šaty jsou ideální volbou pro nevěsty, které vyhledávají šaty bez ramínek, nicméně mají strach z nutnosti rovnání a popotahování šatů během dne. Spadlá ramínka dokáží šaty dostatečně fixovat na místě, jsou velmi slušivá a zároveň příliš neomezují v pohybu –⁠ hod kyticí i první manželský tanec v nich jistě zvládnete! Delší vlečka bude vypadat úchvatně na svatebních fotkách, pokud byste si ráda šaty užila až do večera, doporučujeme přidat poutko na vlečku.

Volba barevné varianty se týká především sukně, krajka bude v odstínu slonová kost u růžové jako na fotce i slonové kosti, u čistě bílé bude bílá krajka, sukně i korzet.
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat