Zpět
mb-075-hedy-2
mb-075-hedy-2 mb-075-hedy-1 mb-075-hedy-3 mb-075-hedy-5

Svatební šaty MB-075

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty na vás čekají v našem showroomu v Praze! Přijďte si je vyzkoušet na V.I.P. zkoušku šatů jako z romantického filmu. Navíc pro vás teď máme připravenou mimořádnou nabídku! Prozkoumat nabídku
Velikost 50, barva slonová kost, cena 24 997 KčVelikost 42, barva jako na fotce, cena 24 997 Kč

Svatební šaty MB-075

Okouzlující a něžné šaty jako stvořené pro svatby v honosných interiérech, ale díky květinovému vzoru vhodné i pro venkovní svatby –⁠ to jsou MB-075.

Korzet šatů je pevně vyztužený, ale zároveň v zadním díle hluboce vykrojený se zapínáním na skrytý zip, poskytuje tak dostatečnou oporu a zároveň umožňuje odhalená záda, která oceníte zejména v letních měsících. Hlubší výstřih šatů je rafinovaně překryt tylem v bílé barvě (případně slonové kosti –⁠ dle zvolené varianty), díky čemuž šaty nebudou působit vulgárně a hodí se tak i pro církevní svatby, kde stačí holá ramena a záda na obřad překrýt závojem. Zapínání kolem krku zdobené korálky ve stylu amerického výstřihu nádherně zdůrazní ramena a klíční kosti. Krajka květinového vzoru je pošitá flitry a korálky a přechází z korzetu až do sukně, tento efekt oceníte zejména, pokud chcete opticky zúžit pas.

Bohatá tylová sukně je objemná díky větší, sedmikruhové spodničce, která zajišťuje volný pohyb nohou a celkové nadlehčení šatů. Zakončení sukně pevným tylovým lemem brání potrhání šatů při hledání toho nejlepšího místa na focení v přírodě a zároveň po žehlení krásně drží tvar celé sukně.

Na fotkách mají šaty jemný růžový nádech s krajkou ve slonové kosti, ta zůstává stejná i u varianty slonová kost, pouze u bílých šatů se mění na bílou.
Pouze modely k vyzkoušení
Objednat