Zpět
mb-075-hedy-2
mb-075-hedy-2 mb-075-hedy-1 mb-075-hedy-3 mb-075-hedy-5

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty MB-075

Tento model nemáme skladem

Tento model k vyzkoušení nemáme. I tak přijďte do našeho showroomu, kde vyzkoušíte podobné modely a pomůžeme vám najít ty pravé. Všechny modely ke zkoušení ZDE.

Ušití nových šatů za původní cenu
31 367 Kčod 24 780 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Původní cena platí na podzim 2022
  • Nová cena bude až o 26 % vyšší

Vše ve světě se zdražuje a pro materiály svatebních šatů to platí dvojnásob.

V nejbližších týdnech (s nástupem sezóny) nás čeká zdražování až o 26 % (cca 7 000 Kč).  A nás by mrzelo, kdybyste se musela vlastních šatů vzdát, kvůli zvýšení ceny.

Proto to oznamujeme už teď a DOPORUČUJEME: Přijďte vybrat šaty na podzim 2022. Ušití trvá až 6 měsíců – to je akorát do letní svatby a navíc vás budou šaty stát o 7 000 Kč méně.

Moc se těšíme, až vás uvidíme zářit štěstím na zkoušce šatů.

Svatební šaty MB-075

Okouzlující a něžné šaty jako stvořené pro svatby v honosných interiérech, ale díky květinovému vzoru vhodné i pro venkovní svatby –⁠ to jsou MB-075.

Korzet šatů je pevně vyztužený, ale zároveň v zadním díle hluboce vykrojený se zapínáním na skrytý zip, poskytuje tak dostatečnou oporu a zároveň umožňuje odhalená záda, která oceníte zejména v letních měsících. Hlubší výstřih šatů je rafinovaně překryt tylem v bílé barvě (případně slonové kosti –⁠ dle zvolené varianty), díky čemuž šaty nebudou působit vulgárně a hodí se tak i pro církevní svatby, kde stačí holá ramena a záda na obřad překrýt závojem. Zapínání kolem krku zdobené korálky ve stylu amerického výstřihu nádherně zdůrazní ramena a klíční kosti. Krajka květinového vzoru je pošitá flitry a korálky a přechází z korzetu až do sukně, tento efekt oceníte zejména, pokud chcete opticky zúžit pas.

Bohatá tylová sukně je objemná díky větší, sedmikruhové spodničce, která zajišťuje volný pohyb nohou a celkové nadlehčení šatů. Zakončení sukně pevným tylovým lemem brání potrhání šatů při hledání toho nejlepšího místa na focení v přírodě a zároveň po žehlení krásně drží tvar celé sukně.

Na fotkách mají šaty jemný růžový nádech s krajkou ve slonové kosti, ta zůstává stejná i u varianty slonová kost, pouze u bílých šatů se mění na bílou.