Zpět
mb-075-hedy-2
mb-075-hedy-2 mb-075-hedy-1 mb-075-hedy-3 mb-075-hedy-5

Svatební šaty MB-075

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Skladem v Praze od 24 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 50, barva slonová kost, cena 24 997 KčVelikost 42, barva jako na fotce, cena 24 997 Kč

Přijďte na zkoušku se slevou 50 % a využijte naší mimořádnou nabídku!

Chci přjít na zkoušku

Cena ušití na míru
od 24 997 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás na míru
  • Nyní ideální doba pro objednání na svatbu v létě 2025
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti

Svatební šaty MB-075

Okouzlující a něžné šaty jako stvořené pro svatby v honosných interiérech, ale díky květinovému vzoru vhodné i pro venkovní svatby –⁠ to jsou MB-075.

Korzet šatů je pevně vyztužený, ale zároveň v zadním díle hluboce vykrojený se zapínáním na skrytý zip, poskytuje tak dostatečnou oporu a zároveň umožňuje odhalená záda, která oceníte zejména v letních měsících. Hlubší výstřih šatů je rafinovaně překryt tylem v bílé barvě (případně slonové kosti –⁠ dle zvolené varianty), díky čemuž šaty nebudou působit vulgárně a hodí se tak i pro církevní svatby, kde stačí holá ramena a záda na obřad překrýt závojem. Zapínání kolem krku zdobené korálky ve stylu amerického výstřihu nádherně zdůrazní ramena a klíční kosti. Krajka květinového vzoru je pošitá flitry a korálky a přechází z korzetu až do sukně, tento efekt oceníte zejména, pokud chcete opticky zúžit pas.

Bohatá tylová sukně je objemná díky větší, sedmikruhové spodničce, která zajišťuje volný pohyb nohou a celkové nadlehčení šatů. Zakončení sukně pevným tylovým lemem brání potrhání šatů při hledání toho nejlepšího místa na focení v přírodě a zároveň po žehlení krásně drží tvar celé sukně.

Na fotkách mají šaty jemný růžový nádech s krajkou ve slonové kosti, ta zůstává stejná i u varianty slonová kost, pouze u bílých šatů se mění na bílou.
Pouze modely k vyzkoušení