Zpět
mb-075-hedy-2
mb-075-hedy-2 mb-075-hedy-1 mb-075-hedy-3 mb-075-hedy-5

Luxusní showroom v Praze!

Přijďte do našeho luxusního showroomu v Praze, kde vyzkoušíte spousty našich šatů a navíc si to obrovsky užijete!

Nevěsty Elody milují

V Elody máte dokonalý výsledek zaručen, potvrzuje to stovky 5* recenzí a tisíce spokojených nevěst.

100% garance vrácení peněz

Nic neriskujete! Když se vám šaty nebudou na sobě líbit můžete je vrátit a dostanete všechny své peníze zpět.

Úpravy zdarma, když šaty nesedí

Když vám šaty nebudou sedět, naše zkušená krejčová vám je upraví tak, abyste se v nich cítila dokonale.

Svatební šaty MB-075

Skladem v Praze od 26 780 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, ušijeme vám nové jen pro vás nebo si můžete koupit vystavený kus za nižší cenu a nechat si ho od nás upravit na míru.
Velikost 42, barva jako na fotce, cena 26 780 Kč

Ušití nových šatů na míru
od 26 780 Kč za ušití jen pro vás

  • Šaty ušijeme jen pro vás
  • Vyberete si barvu, velikost a další podrobnosti
  • Šaty vám upravíme na míru na finální zkoušce v Praze

Svatební šaty MB-075

Okouzlující a něžné šaty jako stvořené pro svatby v honosných interiérech, ale díky květinovému vzoru vhodné i pro venkovní svatby –⁠ to jsou MB-075.

Korzet šatů je pevně vyztužený, ale zároveň v zadním díle hluboce vykrojený se zapínáním na skrytý zip, poskytuje tak dostatečnou oporu a zároveň umožňuje odhalená záda, která oceníte zejména v letních měsících. Hlubší výstřih šatů je rafinovaně překryt tylem v bílé barvě (případně slonové kosti –⁠ dle zvolené varianty), díky čemuž šaty nebudou působit vulgárně a hodí se tak i pro církevní svatby, kde stačí holá ramena a záda na obřad překrýt závojem. Zapínání kolem krku zdobené korálky ve stylu amerického výstřihu nádherně zdůrazní ramena a klíční kosti. Krajka květinového vzoru je pošitá flitry a korálky a přechází z korzetu až do sukně, tento efekt oceníte zejména, pokud chcete opticky zúžit pas.

Bohatá tylová sukně je objemná díky větší, sedmikruhové spodničce, která zajišťuje volný pohyb nohou a celkové nadlehčení šatů. Zakončení sukně pevným tylovým lemem brání potrhání šatů při hledání toho nejlepšího místa na focení v přírodě a zároveň po žehlení krásně drží tvar celé sukně.

Na fotkách mají šaty jemný růžový nádech s krajkou ve slonové kosti, ta zůstává stejná i u varianty slonová kost, pouze u bílých šatů se mění na bílou.
Pouze modely k vyzkoušení