Zpět
mb-081-kelly-2
mb-081-kelly-2 mb-081-kelly-1 mb-081-kelly-3 mb-081-kelly-4

Svatební šaty MB-081

Nejlepší soutěž o svatební šaty za 29 990 Kč

Jestli plánujete svatbu na rok 2024 nebo 2025 tak ihned klikněte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete své vlastní luxusní šaty.

Chci vyhrát

Skladem v Praze od 14 997 Kč

Tyto šaty můžete vyzkoušet v showroomu na Praze 6. Když se do nich zamilujete, můžete si koupit vystavený kus a nechat si ho od nás upravit na míru. Tento model už není možné objednat k ušití.
Velikost 42, barva jako na fotce, cena 14 997 Kč

Svatební šaty MB-081

Líbí se vám klasické typy svatebních šatů, ale ráda byste přeci jen modernější provedení?

Šaty MB-081 jsou inspirované tradiční širokou sukní a živůtkem bez ramínek, který je zde pro větší pohodlí doplněn tělovým tylem do tvaru lodičkového výstřihu, který je vhodný i pro širší ramena. Živůtek se všitými košíčky je tvořen z efektní květinové krajky doplněné lesklými flitry, která je podšitá poloprůsvitným tylem a celý živůtek je vyztužen kosticemi s krátkým šněrováním v zadní části, které není podložené a tvoří tak zároveň dekorativní prvek šatů.

Krajka jen lehce přechází do široké hladké sukně z mikáda, která tvoří kontrast vůči zdobenému korzetu. Vlečka je středně dlouhá, v takové délce doporučujeme přikoupit k šatům i poutko, aby se při tanci vlečka nepletla pod nohy. Pro zvýraznění pasu jsou šaty doplněny páskem tvořeným třpytivými korálky se zapínáním na průhledné knoflíčky –⁠ sama se rozhodnete, zda šaty ponechat s páskem, nebo ho sundat.

Zvolíte si tyto šaty v klasické bílé, nebo v modernější slonové kosti?
Pouze modely k vyzkoušení